Wygrać na koniec roku. Outsider przyjeżdża do Siedlec

   
Autor:
Dodano: 2019/11/29 7:06    views 1204

Rozgrywki w II lidze  w 2019 roku powoli dobiegają końca. Na ich zakończenie Pogoń w 20 kolejce w niedzielę 1 grudnia o godzinie 13:00 podejmie Legionovię Legionowo.

ZAKOŃCZYĆ ZWYCIĘSTWEM

W II lidze jesienią tradycyjnie odbywa się kilka kolejek rundy rewanżowej. W tym roku rozgrywane są trzy takie serie. W związku z tym starcie z Legionovią będzie dla Pogonistów zwieńczeniem rywalizacji w 2019 roku. Podopieczni Marcina Płuski mają na swoim koncie 24 oczka i w dwóch ostatnich kolejkach w starciach z rzeszowskimi ekipami Stalą oraz Resovią zgarnęli komplet punktów. Biało-niebiescy chcą więc pójść za ciosem i na zakończenie tegorocznych zmagań zgarnąć trzy punkty.

LETNI TRIUMF

Obie ekipy spotkały się ze sobą 9 sierpnia w trzeciej serii gier. Pogoń wygrała wówczas 3:1 i był to jej pierwszy triumf w sezonie. Gole dla biało-niebieskich w meczu w Legionowie zdobywali: Bartosz Brodziński oraz dwie Maciej Firlej.

OUTSIDER W SIEDLCACH

Legionovia w tym sezonie spisuje się fatalnie, Beniaminek ma na swoim koncie zaledwie dziewięć punktów i zamyka ligową tabelę. Novia jak na razie przegrała aż 14 z 19 spotkań. Drużyna z Mazowsza do Siedlec przyjedzie nieco zmęczona, gdyż w środę rozegrała zaległe spotkanie w Częstochowie ze Skrą, które zakończyło się porażką Novii 0:1.

SĘDZIA Z KRAKOWA

Arbitrem sobotnich zawodów będzie Paweł Kukla. Sędzia ten w tym sezonie prowadził już sześć spotkań w drugiej lidze, w tym jedno na siedleckim obiekcie, gdy w 10 serii gier Pogoniści wygrali z Błękitnymi Stargard 3:2.

TRANSMISJA MECZU

Z niedzielnego meczu zostanie przeprowadzona transmisja na platformie tvcom.pl.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

 

 

źródło: własne; foto

Sponsorzy

Patronat medialny