Charytatywny świąteczny maraton crossfitowo-piłkarski

   
Autor:
Dodano: 2019/12/12 7:35    views 659

MKL SEMP Siedlce i G4 Siedlce zapraszają na charytatywny świąteczny maraton crossfitowo-piłkarski. Jego głównym celem będzie wsparcie dla Pawła Matłacza, byłego bramkarza Pogoni Siedlce zmagającego się ze skutkami poważnego urazu kręgosłupa.

21 grudnia MKL SEMP Siedlce oraz G4 Siedlce będą organizatorami przedświątecznego maratonu charytatywnego, w trakcie którego będzie można nie tylko „zrobić miejsce” w ciałach na przysmaki, które już niebawem zagoszczą na świątecznych stołach, ale przede wszystkim podzielić się dobrem – w trakcie imprezy prowadzona będzie charytatywna zbiórka pieniędzy na rehabilitację Pawła, bramkarza, wychowanka Pogoni Siedlce, który w sierpniu 2015 roku doznał poważnego urazu kręgosłupa w meczu IV ligi mazowieckiej Bzura Chodaków – Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Start imprezy – 21 grudnia o godz. 9.00; miejsce sala ARMS przy siedleckiej „Samochodówce” , ul. Popiełuszki 8. Do treningów zapraszani są rodzice wraz z dziećmi.

W trakcie imprezy odbędą się:

– godzinne bloki, w trakcie których uczestniczy wezmą udział w intensywnym treningu crossfitowym, po którym przeprowadzone zostaną jeszcze intensywniejsze ćwiczenia piłkarskie,

– 10-godzinny maraton wioślarski – każdy chętny będzie mógł zasiąść do profesjonalnego sprzętu wioślarskiego i „przewiosłować” każdy, możliwy dystans – za przepłynięty kilometr poprosimy o wpłatę do puszki symbolicznej złotówki (słownie – jeden złoty polski) – na sali rozstawionych zostanie pięć stanowisk wioślarskich,

– 10-godzinny maraton biegowy – więc również i miłośnicy biegania znajdą coś dla siebie – przy bieżni również ustawimy puszkę z prośbą o wpłatę 1 zł za każde pięć minut biegu.

Przedświąteczny maraton „MKL SEMP SIEDLCE & G4 SIEDLCE – RAZEM DLA PAWŁA MATŁACZA” dedykowany jest wszystkim mieszkańcom Siedlec i okolic, dla ludzi dobrego serca, którzy przez swój wysiłek i poświęcony czas będą chcieli będą chcieli – po pierwsze wziąć udział w wyśmienitej zabawie, jakiej jeszcze w Siedlcach nie było, po drugie wesprzeć rehabilitację Pawła Matłacza.

Poszczególne bloki treningowe będą rozpoczynały się o każdej pełnej godzinie zegarowej – od 9.00 do 18.00. Aby wziąć udział w organizowanym charytatywnym maratonie w obiekcie sportowym należy stawić się 15 minut przed każdą godziną, co ważne – obowiązkowo skorzystać z głównej szatni i zmienić obuwie na sportowe, następnie stawić się w punkcie organizacyjnym, w którym uczestnicy zostaną odznaczeni pamiątkowymi naklejkami przez „świątecznych pomocników Mikołaja”. Potem wystarczy już tylko zrobić jeden krok na sportową halę – a o resztę zadbają organizatorzy – o dobry humor, o niezapomniane wrażenia, o ogromny zastrzyk pozytywnej energii!

 

źródło i foto: MKL SEMP Siedlce
Sponsorzy

Patronat medialny