Pogoń II zagra w końcu o ligowe punkty. Start sezonu IV-ligowców

   
Autor:
Dodano: 2020/07/31 18:09    views 777
Pogoń II zagra w końcu o ligowe punkty. Start sezonu IV-ligowców

Już w sobotę 1 sierpnia o 17:00 w Hucie Mińskiej z Tygrysem rezerwy siedleckiej Pogoni rozpoczną zmagania w ramach IV ligi.

Po 258 dniach przerwy od ostatniego ligowego meczu Pogoni II z Koroną Ostrołęka, młody skład biało-niebieskich znów zagra o ligowe punkty. Co prawda podopieczni Damiana Guzka rozgrywali mecze sparingowe, jednak mecze ligowe rządzą się swoimi prawami.

Pierwsze ligowe spotkanie przypadło dwójce w Hucie Mińskiej, z beniaminkiem, miejscowym Tygrysem. Tygrys w zeszłym sezonie wygrał siedlecką ligę okręgową.

Pogoń II poznała dokładny terminarz domowych meczów w sierpniu. Zaplanowane mecze w Siedlcach, w nadchodzącym miesiącu zostaną rozegrane w soboty o 17:00.

Jeśli chodzi o ruchy kadrowe, to kadrę zasilili juniorzy z roczników 2003/2004. Z drużyny odeszli m.in. Michał Markiewicz (wypożyczenie do III-ligowej Polonii Nysa) i Aleksander Woźnica (jako zawodnik wolny do V-ligowego Naprzodu Skórzec) oraz Daniel Łukaszczyk, którym interesuje się III-ligowy Ruch Wysokie Mazowieckie.

Kadra Pogoni II

Bramkarze: Konrad Łęczycki, Kamil Ostrowski, Sebastian Wasilczyk

Obrońcy: Dawid Ardej, Jakub Jopek, Robert Jóźwiuk, Maciej Litwiński, Igor Łęczycki, Przemysław Misiak

Pomocnicy: Sebastian Bober, Cezary Bujalski, Maciej Gawinkowski, Jakub Grzebieliszewski, Dawid Klupś, Dawid Nojszewski, Przemysław Rodak, Kacper Skwierczyński, Karol Wszoła, Mateusz Wszoła

Napastnik: Bartosz Kryszczuk

Transfery

Przyszli: Cezary Bujalski, Dawid Klupś, Konrad Łęczycki, Kacper Skwierczyński (wszyscy juniorzy)

Odeszli: Kacper Bojańczuk, Oliwier Dang, Michał Filipek, Mateusz Karczmarski, Daniel Łukaszczyk (Ruch Wysokie Mazowieckie?), Michał Markiewicz (Polonia Nysa), Gracjan Sadokierski, Aleksander Woźnica (Naprzód Skórzec)

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Rafał Wysocki

Sponsorzy

Patronat medialny