Zarząd spotkał się z kibicami

   
Autor:
Dodano: 2020/09/24 7:13    views 1805

W sali konferencyjnej hotelu Ibis doszło do spotkania zarządu Pogoni Siedlce z kibicami.

Już w momencie konstytuowania się nowego zarządu pojawiły się zapewnienia o tym, że kibice będą regularnie informowani o działaniach klubu. Jednym z kroków w kierunku transparentności działań MKP mają być spotkania z kibicami.

23 września do takiego doszło. Główne role odgrywali prezes Rafał Maletka oraz wiceprezesi Sławomir Kiełbus i Michał Osiej. Na prawie dwugodzinnym spotkaniu poruszono tematy klubowej akademii, dywersyfikacji budżetu, planów rozwoju klubu i bieżące problemy.

Kibice zgromadzeni w sile kilkudziesięciu osób przedstawili problemy z jakimi się zmagają, ale i szukali pomysłów na usprawnienie działań klubu.

Przekształcenie klubu w spółkę to kwestia miesięcy. Jeżeli nawet do niego dojdzie to stowarzyszenie nie zostanie zlikwidowane. Będzie one służyło wspieraniu akademii. Ponadto wkrótce w Galerii S zostanie umiejscowiona wyspa z gadżetami Pogoni, w planach jest również poszerzanie oferty produktów sygnowanych logiem MKP. Jesienią powinna zostać uruchomiona aplikacja zakupowa, dzięki której pewien procent środków z dokonanych zakupów będzie trafiał na konto klubu.

Przedstawiciele zarządu rozmawiali z ponad 30 potencjalnymi sponsorami. Nie z wszystkimi podpisali umowy, ale przedstawili swój nowy pomysł na Pogoń. Prezes i wiceprezesi zgodnie twierdzili, że zdecydowanie łatwiej o sponsorów będzie, kiedy pojawia się sukcesy sportowe.

 

źródło i foto: własne

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Boro
Gość
Boro
1 miesiąc 7 dni temu

Od kiedy przyszedł pan Kiełbus i zrobili nowy zarząd widać że ich praca nie idzie na marne. Od początku widać że Pogoń wykonuje dużą pracę pod względem marketingu, newsów, prowadzenia strony. Wcześniej było zero zainteresowania. Brawo Zarząd i mam nadzieje że wszystko będzie szło tylko w lepszym kierunku.

Maro
Gość
Maro
1 miesiąc 7 dni temu

Klub idzie w dobrym kierunku jeżeli chodzi o profesjonalne zarządzanie.
Do tej pory to była amatorszczyzna.

Kibic
Gość
Kibic
1 miesiąc 6 dni temu

Nawiązując do wypowidzi pana Kiełbusa na wczorajszym spotkaniu ,,w Pogoni Siedlce w 2015 roku grał zawodnik z Academica Ccombra Portugalia 2 liga.Donald Djousse.

micb
Gość
micb
1 miesiąc 6 dni temu

Rozwiniesz? Nie byłem na spotkaniu i chętnie się czegoś dowiem

Damin
Gość
Damin
1 miesiąc 6 dni temu

aMATERSczyzna 😀

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny