Czyste konto, wiosenne starty i nowe stroje. Echa po meczu z Bytovią

   
Autor:
Dodano: 2021/02/27 18:20    views 1882

W sobotnim meczu 19 kolejki II ligi Pogoń Siedlce ograła Bytovię Bytów 2:0. Jakie są echa tego pojedynku?

CZYSTE KONTO

Pogoń w rundzie jesiennej miała duże problemy z grą defensywną. Wiosenne zmagania siedlczanie rozpoczęli bez straty gola, co z pewnością jest dobrą informacją. Dla biało-niebieskich było to czwarte czyste konto w tym sezonie. W trzech z tych spotkań dostępu do bramki Pogoni strzegł Rafał Misztal.

WIOSENNE STARTY

Dla Pogoni sezon 2020-21 jest trzecim z rzędu rozgrywanym w II lidze. W sobotę po raz drugi udało się zacząć wiosenne zmagania od wygranej. W dwóch poprzednich latach na początek nowego roku biało-niebiescy mierzyli się ze Zniczem Pruszków. W rozgrywkach 2018-19 rywala z Mazowsza udało ograć się 2:0, natomiast przed rokiem podopieczni Bartosza Tarachulskiego przegrali 1:2.

NOWE STROJE

Pogoń w meczu z Bytovią po raz pierwszy miała okazję zagrać w nowych strojach. Nowe pasiaste trykoty mają m.in. na plecach nazwiska piłkarzy i jak się okazało, w pierwszym meczu przyniosły one szczęście, gdyż biało-niebiescy zgarnęli trzy punkty.

DEBIUTANCI

Zimą do Siedlec trafiło pięciu zawodników, a czterech z nich wystąpiło w sobotnim meczu. W Pogoni w starciu z Bytovią zadebiutowali: Julien Tadrowski, Maciej KołoczekKrzysztof Danielewicz oraz Rafał Adamek. Jednym piłkarzem, który musi jeszcze poczekać na swoją szansę jest młody bramkarz Bartosz Klebaniuk.

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Git
Gość
Git
1 miesiąc 19 dni temu

Super ze są nazwiska piłkarzy

gość
Gość
gość
1 miesiąc 19 dni temu

Źle mi się kojarzą, niestety…..

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny