Godni siebie rywale. Huragan górą po thrillerze

Rezerwy KPS Siedlce przegrały po zażartej batalii z Huraganem Wołomin.

Siedlczanie udali się do Wołomina podbudowani serią zwycięstw, ale i żądni rewanżu za porażkę z pierwszej rundy.

Pierwsze dwa sety zakończyły się po myśli drużyny Pawła Bielińskiego. W pierwszej partii KPS II prezentował się lepiej w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i zdecydowanie wygrał. Druga partia była zacięta. KPS II zebrał się w sobie i pokazał hart ducha w zaciętej końcówce. Po dwóch wygranych setach otworzyła się szansa na wywiezienie trzech punktów.

Niestety dla siedlczan, po czwartym secie było 2:2, a po piątym 3:2 dla Huraganu. KPS II na pocieszenie pozostał jeden punkt.

7 marca o 18:00 KPS II zagra na wyjeździe z KS Halinów.

28.02.21, 16:00 – Wołomin

IV liga: Huragan Wołomin – KPS II Siedlce 3:2 (19:25, 29:31, 25:17, 25:21, 16:14)

KPS II: Łukasz Jastrzębski, Krzysztof Kalisz, Michał Nasiłowski, Mateusz Ogrodniczuk, Rafał Protasiuk, Piotr Truszkowski i Kamil Zbucki (libero) oraz Jakub Gorzkowski, Krzysztof Kuźniak, Michał Rytel