niedziela, 8 września 2024r.

Łosickie rezerwy zagrały na szóstkę (fotogaleria)

MKL SEMP Siedlce w ostatnim domowym meczu w sezonie 2023-24 przegrał 0:6 z ŁDK II Łosice.

ŁDK II od pierwszych minut przeważał. W 3 minucie po centrze Mikołaja Kasjaniuka piłkę wypluł Radosław Władziński, ale strzał Pawła Niciporuka został zablokowany. Golkiper siedlczan miał sporo pracy w początkowym kwadransie spotkania, ale spisywał się bez zarzutu. W 22 minucie po stracie Krzysztofa Cabaja sposób na pokonanie Władzińskiego znalazł Artur Demianiuk. Tuż przed przerwą na 2:0 prowadzenie ŁDK II podwyższył Filip Izdebski.

Po zmianie stron łosiczanie byli bardziej skuteczni. Dublet ustrzelił rezerwowy Józef Chibowski. Szczególnie efektowne było jego drugie trafienie – z lewej flanki dośrodkował Kacper Szymaniuk, a urodzony w 2008 roku piłkarz potężnie uderzył bez przyjęcia z powietrza przy słupku. W 85 minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Domański, a zwieńczeniem nierównego meczu był kuriozalny swojak Władzińskiego po centrze z kornera. SEMP miał dwie znakomite okazje, aby zakończyć spotkanie z honorowym trafieniem. W 48 minucie Wojciech Karabin nie wykorzystał sytuacji sam na sam, zaś w 89 minucie poprzeczkę ostemplował Michał Gurbiel.

16 czerwca o 11:00 SEMP zagra w Wiśniewie z Amazonką.

« z 2 »

08.06.24, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Klasa B: MKL SEMP Siedlce – ŁDK II Łosice 0:6 (0:2)

Bramki: Artur Demianiuk 22, Filip Izdebski 45, Józef Chibowski 50, 66, Szymon Domański 85, Radosław Władziński 90 (s)

SEMP: 30. Radosław Władziński – 8. Kacper Grudziński, 16. Piotr Osiak, 3. Mateusz Postrzygacz, 7. Mateusz Karasiński – 25. Wojciech Karabin, 24. Krzysztof Cabaj (53, 15. Oliwier Cegiełka), 10. Aleksander Fiuk, 9. Dominik Zienkiewicz, 14. Michał Gurbiel – 11. Mikołaj Lipiński (26, 13. Sergiusz Wojczuk)

ŁDK II: 1. Daniel  Skwierczyński – 4. Kacper Izdebski, 16. Mikołaj Kasjaniuk (46, 19. Kamil Kasjaniuk), 8. Kajetan Rosiak, 6. Jakub Wyrzykowski – 9. Kacper Szymaniuk, 15. Adam Obidziński, 7. Filip Izdebski (46, 21. Józef Chibowski), 2. Artur Demianiuk (68, 20. Cezary Pykacz), 26. Damian Podstawka – 18. Paweł Niciporuk (46, 24. Szymon Domański)

Żółte kartki: Wojciech Karabin 25, Mateusz Postrzygacz 28, Sergiusz Wojczuk 62 – Kacper Szymaniuk 63

Sędzia: Przemysław Sergiej (Siedlce)