niedziela, 8 września 2024r.

Bezcenna wygrana Jastrzębia

Podopieczni Łukasza Kordysa wygrali 5:1 z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

Mecz nie ułożył się dobrze dla gospodarzy. Już w 2 minucie gola dla Jabłonianki strzelił Jacek Toczyski. To był jedyny gol w pierwszej połowie.

Po zmianie stron Jastrząb doszedł do głosu. Wałentyn Mychajłow doprowadził do remisu i rozwiązał worek z bramkami. Na listę strzelców wpisali się również Jakub Grzebieliszewski, Radosław Szeląg (dwukrotnie) oraz Rafał Polkowski. Jastrząb wygrał 5:1, zrównał się punktami z Jabłonianką, ale jest wyżej w tabeli.

15 czerwca o 14:00 Jastrząb zagra w Siedlcach z rezerwami Pogoni.

09.06.24, 11:00 – Żeliszew Podkośćielny

Liga okręgowa: Jastrząb Żeliszew – Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:1 (0:1)

Bramki: Wałentyn Mychajłow 61, Jakub Grzebieliszewski 64, Radosław Szeląg 68, 70, Rafał Polkowski 88 – Jacek Toczyski 4

Jastrząb: Dawid Wereda – Bartosz Wojewódzki, Łukasz Niedziałek, Wałentyn Mychajłow – Kacper Dymowski (87 Paweł Jóźwiak), Marcin Kuć, Maciej Kuć (85 Kamil Kielak), Jakub Grzebieliszewski (80 Bartosz Witan) – Bartosz Gruba (76 Rafał Polkowski), Kacper Tosiński (75 Mateusz Tosiński), Radosław Szeląg (81 Maciej Pazdyga). Grał także: Rafał Polkowski

Żółte kartki: Wałentyn Mychajłow 28, Bartosz Wojewódzki 89 – Rafał Świnarski 73

Sędzia: Paweł Wrochna (Siedlce)