niedziela, 8 września 2024r.

Do V ligi jeden krok (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni wygrały na własnym boisku z ŁDK Łosice 5:0.

Do przerwy siedlczanie pewnie prowadzili z zespołem gości 3:0. Na listę strzelców wpisali się Tomasz Borkowski wykorzystując nieudaną interwencję golkipera Łosic oraz dwukrotnie Kamil Dmowski.

Tuż po przerwie rzutu karnego podyktowanego za faul na Dmowskim nie wykorzystał Igor Szostek, który uderzył nad poprzeczką. W 65 minucie Dmowski skompletował hattricka. Wynik w końcówce meczu ustalił Sebastian Stefaniak.

Kolejny mecz Pogoń II rozegra w sobotę 15 czerwca o 14:00 z Jastrzębiem Żeliszew. Mecz odbędzie się w Siedlcach na głównej płycie stadionu ROSRRiT.

« z 2 »

09.06.24, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – ŁDK Łosice 5:0 (3:0)

Bramki: Tomasz Borkowski 10, Kamil Dmowski 13, 24, 65, Sebastian Stefaniak 89

W 48 minucie Igor Szostek (Pogoń II) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Pogoń II: 1. Jacek Kozaczyński – 3. Tomasz Borkowski, 5. Adam Lewkowski, 13. Bartosz Mlonek – 22. Igor Szostek (60, 11. Sebastian Stefaniak), 19. Kacper Mitrzak, 4. Marcin Paczkowski (68, 16. Kacper Zdunek), 6. Kamil Dmowski, 24. Krystian Gryglak (40, 21. Jakub Gębicki) – 14. Patryk Klimek (73, 15. Jakub Kosyl), 20. Dawid Dobrzański (65, 9. Eryk Płudowski)

Żółte kartki: Marcin Paczkowski 31, Patryk Klimek 38, Tomasz Borkowski 79

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)