niedziela, 8 września 2024r.

Osiem goli w Tęczkach

W meczu przedostatniej kolejki Klasy B Amazonka Wiśniew wygrała 5:3 z Niwą Tęczki.

Między 17 a 21 minutą Amazonka zaaplikowała gospodarzom trzy bramki. Mogło być jeszcze lepiej, ale w szeregi drużyny dowodzonej przez Michała Artycha wdarło się zbyt duże rozluźnienie, a to przełożyło się na nieskuteczność w klarownych sytuacjach. Niewykorzystane okazje zemściły się trafieniem Niwy. Do przerwy było 3:1 dla Amazonki

W przerwie trener Artych dokonał siedmiu zmian. Pomimo poważnych roszad Amazonka kontrolowała sytuację i ostatecznie wygrała 5:3.

16 czerwca o 11:00 Amazonka podejmie MKL SEMP Siedlce. O tej samej porze rozpocznie się mecze w Sterdyni: Zorza – Niwa.

09.06.24, 16:00 – Tęczki

Klasa B: Niwa Tęczki – Amazonka Wiśniew 3:5 (1:3)

Bramki: Kamil Kisieliński 36, 87, Dawid Koryciński 69 – Rafał Pieńkowski 17, 21, Sebastian Krasuski 19, Tomasz Borkowski 55, Patryk Ciulak 83

Niwa: Dziedzic Karol – Maciej Kaniecki, Rafał Romaniuk, Karol Grochowski (60 Dawid Koryciński), Kacper Głuchowski, Kamil Kisieliński, Dominik Koszara, Kamil Kaniecki, Paweł Wiśniewski, Artur Wysokiński (70 Adrian Gadamer), Maciej Lejnert

Amazonka: Patryk Izdebski (46 Kacper Jastrzębski) – Kamil Woźniak (46 Erwin Wyżywniak), Kacper Bojanczuk, Patryk Banasiewicz, Konrad Czarnacki, Aleksander Kacprzak (46 Patryk Ciulak), Rafał Pieńkowski (46 Łukasz Suchożebrski), Mateusz Cabaj (46 Hubert Borkowski), Dominik Pszkit, Sebastian Krasuski, Maciej Woźniak (46 Tomasz Borkowski)

Żółta kartka: Patryk Ciulak 83

Sędzia: Sebastian Maciołek (Siedlce)