niedziela, 8 września 2024r.

Remis na początek

Mazovia Mińsk Mazowiecki zaczęła okres sparingów od remisu 2:2 z III-ligową Świdniczanką Świdnik.

W pierwszym sparingu Mazy z dobrej strony zaprezentował się Maciej Jankowski. Popularny Jankes strzelił bramkę i zanotował asystę. Dzięki doświadczonemu napastnikowi mińszczanie prowadzili 2:1 do przerwy. W drugiej połowie Świdniczanka doprowadziłą do remisu.

20 lipca o 11:00 Mazovia zagra na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski.

13.07.24, 11:00 – Gołąb

Sparing: Świdniczanka Świdnik – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:2 (1:2)

Bramki: Michał Zuber 12, zawodnik testowany 48 – Julian Świątek 14, Maciej Jankowski 18

Mazovia: (I połowa) Dawid Rosiak – Oliwier Jurczak, Tomasz Lewandowski, Michał Gładysz, Eryk Więdłocha, Kacper Imiołek, Michał Masłowski, Rafał Parobczyk, Adrian Gilant, Julian Świątek, Maciej Jankowski. (II połowa): Igor Ostrowski – Szymon Tywanek, Bartosz Malesa, Mateusz Bienias, Patryk Zych, Hubert Kąca, Tomasz Nieścieruk, Alan Gańko, Marcin Kozłowski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II.

źródło: własne / Mazovia Mińsk Mazowiecki; foto: Mazovia Mińsk Mazowiecki