niedziela, 8 września 2024r.

Beniaminek LO wygrał z wicemistrzem (fotogaleria)

Beniaminek LO wygrał z wicemistrzem

W pierwszym meczu sparingowym Pogoń III Siedlce wygrała z Wektrą Zbuczyn 4:3. Siedlczanie przegrywając 0:3 potrafili zmienić końcowy wynik na swoją korzyść.

Już w 4 minucie Wektra wyszła na prowadzenie po wykończeniu akcji Sebastiana Wereszczyńskiego przez Szymona Tomczuka. Po kwadransie Tomczuk skompletował dublet. Pogoniści również mogli pokusić się o gola, jednak dobrze w bramce zespołu ze Zbuczyna spisywał się Damian Krasuski.

Po przerwie Wektra zdobyła kolejną bramkę. Tym razem po indywidualnej akcji do siatki trafił Jakub Bobryk. W 57 minucie siedlczanie strzelili gola. Kuba Kania dobrze wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował swojej sytuacji. Kilkanaście minut później siedlczanie zdobyli kontaktową bramkę. Eryk Płudowski obsłużył Adama Świętochowskiego i ten strzelił gola na 2:3. Biało-niebiescy poszli za ciosem. W 79 minucie Piotr Krasnodębski sprytnym strzałem lewą nogą, tuż przy słupku zmieścił futbolówkę w siatce, dając wyrównujące trafienie. W końcówce spotkania do siatki po raz ostatni trafił ponownie beniaminek siedleckiej okręgówki za sprawą Kani i wynikiem 4:3 dla Pogoni III zakończyło się spotkanie.

Kolejny sparing Pogoń III ma w planach rozegrać w sobotę 27 lipca z ULKS Gołąbek.

« z 2 »

20.07.24, 12:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń III Siedlce – Wektra Zbuczyn 4:3 (0:2)

Bramki: Kuba Kania 57, 88, Adam Świętochowski 73, Piotr Krasnodębski 79 – Szymon Tomczuk 4, 15, Jakub Bobryk 53

Pogoń III: Mateusz Wróblewski (46 Konrad Łęczycki) – 23. Jakub Malinowski, 13. Bartosz Mlonek, 4. Mikołaj Pluchrat (60 Kuba Kania) – 11. Sebastian Stefaniak (46, 10. zawodnik testowany), 16. Piotr Trębicki (46, 14. Piotr Krasnodębski), 3. Kacper Mitrzak (46, 5. Kacper Zdunek), 15. Kacper Gębicki (46, 14. Eryk Płudowski) – 21. Olivier Olszewski (46, 18. Adam Świętochowski), 19. zawodnik testowany, 17. Kacper Kalaciński (46, 19. Paweł Eleryk)

Wektra: 91. Damian Krasuski – 18. Jakub Grodzicki, 29. Dominik Bogusz (81, 2. Mateusz Tyszkiewicz), 24. Emil Michalak (46, 14. Hubert Lubelski), 33. Kamil Bobryk (77, 31. Michał Bobryk; 81, 20. Szymon Tomczuk) – 20. Szymon Tomczuk (46, 6. Damian Prokurat), 27. Krystian Musiejczuk, 87. Bartosz Karczmarek (76, 23. Mateusz Jarkowski), 7. Paweł Klewek (65, 5. Kamil Golec), 22. Michał Wereszczyński (73, 3. Bartosz Chomka) – 31. Michał Bobryk (46, 10. Jakub Bobryk)

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)