niedziela, 8 września 2024r.

Próba generalna trójki na plus (fotogaleria)

Pogoń III Siedlce w swoim ostatnim sparingu tego lata wygrała z ULKS Gołąbek 3:2.

Do przerwy biało-niebiescy prowadzili 2:1. Na początku spotkania do siatki Gołąbka trafił zawodnik testowany, a dziesięć minut później wyrównał Michał Kruszewski. Kolejny gol ponownie był autorstwa Pogonistów, a bramkę dającą prowadzenie strzelił Sebastian Stefaniak. Po zmianie stron oba zespoły strzeliły jeszcze po jednym golu. Na listę strzelców siedlczan wpisał się Mikołaj Bożek, zaś dla gości trafił Jakub Ejsymont.

W niedzielę 4 sierpnia o 17:00 w Siedlcach na bocznym boisku stadionu ROSRRiT Pogoń III rozpocznie zmagania o stawkę. W ramach I rundy okręgowego Pucharu Polski podejmie ligowego rywala – Grodzisk Krzymosze.

27.07.24, 10:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń III Siedlce – ULKS Gołąbek 3:2 (2:1)

Bramki: zawodnik testowany III 3, Sebastian Stefaniak 23, Mikołaj Bożek – Michał Kruszewski 13, Jakub Ejsymont

Pogoń III: Konrad Łęczycki (60 Mateusz Wróblewski) – Jakub Malinowski (60 Maciej Stefaniuk), Adrian Wrzosek (46 Bartosz Mlonek), Adam Świętochowski (46 Kacper Zdunek) – Sebastian Stefaniak, Kacper Mitrzak (46 Jakub Kosyl), Piotr Trębicki (46 Mikołaj Bożek), zawodnik testowany I (46 Jakub Gębicki) – zawodnik testowany II (60 Kacper Kalaciński), Filip Grochala (46 Olivier Olszewski), zawodnik testowany III (60 Eryk Płudowski)

Sędzia: Andrzej Bibik (Siedlce)