piątek, 20 września 2024r.

Klasyczny hat trick Macieja Woźniaka w Ostrówku

Amazonka Wiśniew wygrała 5:2 z LKS Ostrówek i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski MZPN Siedlce.

Bohaterem wyjazdowego meczu był Maciej Woźniak. Napastnik Amazonki w pierwszej połowie skompletował klasycznego hat tricka. Tuż przed zejściem do szatni LKS Ostrówek zmniejszył straty do rywali do dwóch bramek.

W 55 minucie sędzia wskazał na wapno po faulu Dominika Pszkita. Gospodarze wykorzystali szansę i przegrywali już tylko 2:3. Sytuacja uspokoiła się po swojaku LKS. W 78 minucie Łukasz Suchożebrski ustalił wynik na 5:2 po strzale z głowy, który był możliwy dzięki dośrodkowaniu Mateusza Kacprzaka z rzutu rożnego.

Amazonka pozna rywala w kolejnej rundzie już 7 sierpnia.

04.08.24, 17:00 – Ostrówek

Puchar Polski MZPN Siedlce: LKS Ostrówek – Amazonka Wiśniew 2:5 (1:3)

Bramki: Krzysztof Nurkiewicz, Sebastian Polewski (k) – Maciej Woźniak (trzy), samobój, Łukasz Suchożebrski

Amazonka: Przemysław Piekart – Patryk Banasiewicz (78 Damian Sadokierski), Kamil Woźniak, Dominik Pszkit – Aleksander Kacprzak (46 Grzegorz Gaj), Mateusz Cabaj, Hubert Gorzkowski (46 Łukasz Suchożebrski), Dawid Krasuski (78 Patryk Krasuski) – Patryk Ciulak, Mateusz Kacprzak, Maciej Woźniak (60 Krystian Marcinkowski)

Żółta kartka: Grzegorz Gaj

Sędzia: Dariusz Adaśko (Siedlce)