czwartek, 19 września 2024r.

Kolejny beniaminek na rozkładzie Mazy

Mazovia Mińsk Mazowiecki znowu wygrała. Tym razem 4:0 z Talentem Warszawa.

Drużyna Damiana Guzka potrzebowała 15 minut, aby złamać opór stołecznego beniaminka. Patryk Zych zamienił na bramkę jedenastkę. Niespełna 10 minut później autor pierwszej bramki asystował przy trafieniu strzelającego regularnie w tym sezonie Adriana Gilanta. W końcówce pierwszej połowy dublet w ciągu czterech minut skompletował Maciej Jankowski. Do przerwy było 4:0.

Po przerwie Maza nie poprawiła wyniku. Mińszczanie kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce Mateusza Bieniasa (konsekwencja dwóch żółtek). Gra 10 na 11 nie odbiła się na wyniku.

28 sierpnia o 17:00 Mazovia zagra w Józefowie z Józefovią.

24.08.24, 17:00 – Mińsk Mazowiecki

Syty Król IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Talent Warszawa 4:0 (4:0)

Bramki: Patryk Zych 15 (k), Adrian Gilant 24, Maciej Jankowski 40, 44

Mazovia: 13. Dawid Rosiak – 8. Ihor Krasznewśkyj (33, 81. Kacper Dakowicz), 29. Oliwier Jurczak, 3. Tomasz Lewandowski (67, 72. Michał Gładysz), 2. Mateusz Bienias, 11. Eryk Więdłocha (67, 19. Kacper Imiołek) – 17. Adrian Gilant (53, 20. Bartosz Malesa), 10. Rafał Parobczyk (60, 6. Marcin Kozłowski), 23. Tomasz Nieścieruk, 7. Patryk Zych (77, 22. Maciej Złotkowski) – 27. Maciej Jankowski (46, 15. Michał Podpora)

Żółte kartki: Mateusz Bienias 11, 83, Bartosz Malesa 64, Marcin Kozłowski 89

Czerwona kartka: Mateusz Bienias (83, za drugą żółtą)

Sędzia: Jan Chmielak (Warszawa)