czwartek, 19 września 2024r.

Rezerwy Mazovii zdecydowanie lepsze od Gołąbka (fotogaleria)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki potwierdziła swoją siłę w Gołąbku. Podopieczni Marcina Klukowskiego wygrali 3:0 na terenie jednego z faworytów siedleckiej okręgówki.

Od pierwszych minut zarysowała się wyraźna przewaga Mazovii II. W 6 minucie Aleksander Dzięcielski zwiódł przy końcowej linii Adriana Czerskiego i umieścił piłkę w bramce. To był jedyny gol pierwszej połowy, choć mińszczanom okazji nie brakowało. Gospodarze próbowali przebić się pod bramkę rywali prostymi środkami. Najlepszą sytuację miał Jakub Ejsymont, który nie zdołał wturlać piłki do bramki po podaniu Kamila Mamcarza. Do przerwy było 1:0 dla Mazovii II.

Gospodarze długo byli w kontakcie z rywalami, ale w końcówce zostali wypunktowani. Gołąbek dobili Szymon Gójski i Fabian Iwanek.

Mazovia II po trzech kolejkach jest liderem z kompletem punktów i bramkami 12:0.

1 września o 16:30 Mazovia II podejmie Naprzód Skórzec. Dzień wcześniej o 17:00 ULKS Gołąbek zagra w Zbuczynie z Wektrą.

24.08.24, 14:00 – Gołabek

Liga okręgowa: ULKS Gołąbek – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:3 (0:1)

Bramki: Aleksander Dzięcielski 6, Szymon Gójski 86, Fabian Iwanek 90+4

Gołąbek: 1. Mateusz Małczuk – 15. Mariusz Olszewski, 19. Piotr Wikiera, 13. Adrian Czerski, 9. Albert Ziółkowski – 7. Jakub Ejsymont (60, 14. Kacper Pawlik), 5. Adrian Niedziółka (63, 17. Damian Chłopek), 20. Kamil Mamcarz, 96. Mateusz Chmielewski, 42. Szymon Skóra (66, 21. Mateusz Stankiewicz) – 10. Michał Kruszewski

Mazovia: 55. Igor Ostrowski (46, 65. Mikołaj Kiliszek) – 7. Hubert Kąca, 5. Szymon Tywanek, 2. Adrian Abelski, 3. Patryk Gruszczyński (67, 18. Aleksander Potocki), 11. Jakub Mikołajczuk (55, 10. Fabian Iwanek) – 8. Mateusz Różański, 6. Wiktor Antonowicz (79, 16. Kamil Krasuski), 9. Patryk Niemyjski, 17. Jan Proczek (70, 14. Szymon Gójski) – 21. Aleksander Dzięcielski (78, 15. Mikołaj Jędruchniewicz)

Żółte kartki: Albert Ziółkowski 50, Mariusz Olszewski 54, Mateusz Stankiewicz 80, Michał Kruszewski 88 – Jakub Mikołajczuk 45+1, Patryk Gruszczyński 48, Hubert Kąca 54, Aleksander Potocki 85

Sędzia: Dariusz Adaśko (Siedlce)