czwartek, 19 września 2024r.

Meczycho na inaugurację Klasy A

Jastrząb Żeliszew zremisował 4:4 z Armią Zelków w meczu 1 kolejki siedleckiej Klasy A.

Pierwsza połowa należała do drużyny z gminy Siedlce. Armia na półmetku rywalizacji prowadziła 3:1. Hat tricka w pierwszej połowie ustrzelił Karol Niegowski. Po zmianie stron kontrolę nad spotkaniem przejęli gospodarze, którzy zaczęli punktować liczne błędy w defensywie żelkowian. Ostatecznie skończyło się remisem 4:4 i obustronnym niedosytem.

Kolejne wyzwanie przed Jastrzębiem już  28 sierpnia. To wtedy drużyna Łukasza Kordysa podejmie ŁDK Łosice w ramach okręgowego Pucharu Polski.

Powrót do zmagań ligowych nastąpi w najlbliższy weekend. 1 września o 11:00 Jastrząb podejmie Amazonkę Wiśniew. Tego samego dnia o 16:00 Armia zagra w Chodowie z LKS Ostrówek.

25.08.24, 11:00 – Żeliszew Podkościelny

Klasa A: Jastrząb Żeliszew – Armia Żelków 4:4 (1:3)

Bramki: Maciej Kuć (dwie), Michał Gurbiel, Bartosz Wróblewski – Karol Niegowski (cztery)

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Kamil Kielak, Wałentyn Mychajłow, Jakub Strojek (65 Paweł Jóźwiak), Kacper Dymowski – Jakub Grzebieliszewski (46 Bartosz Wróblewski), Marcin Kuć, Łukasz Kordys, Maciej Kuć, Michał Gurbiel – Cezary Bareja

Armia (wyjściowy): Daniel Kiełczykowski – Piotr Księżopolski, Kamil Siekierka, Michał Kozaczuk – Mikołaj Lipiński, Piotr Niegowski, Jakub Niegowski, Grzegorz Tchórzewski, Michał Barszcz – Maciej Osiej, Karol Niegowski

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce)

źródło: własne; foto: Jastrząb Żeliszew