czwartek, 19 września 2024r.

Nieudane przywitanie Klasy A w Wiśniewie

Amazonka Wiśniew ma za sobą nieudany debiut w Klasie A.

Problemy z grą w tyłach prezentowane w letnich sparingach dały o sobie znać również w lidze. Kluczowy dla losów meczu okazał się przełom pierwszej i drugiej połowy, kiedy Jabłonianka Jabłonna Lacka zaaplikowała rywalom cztery bramki. Amazonkę stać było jedynie na honorowe trafienie Macieja Woźniaka. Na kwadrans przed końcem wynik spotkania na 5:1 ustalił Jakub Żelewski.

Przed pierwszym gwizdkiem Amazonka odebrała puchar za awans do Klasy A i voucher na sprzęt sportowy. Nagrody przekazał Robert Parzonka, prezes OZPN Siedlce.

1 września o 11:00 Amazonka zagra w Żeliszewie Podkościelnym z Jastrzębiem.

25.08.24, 17:00 – Wiśniew

Klasa A: Amazonka Wiśniew – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:5 (0:2)

Bramki: Maciej Woźniak 63 – Mateusz Wróblewski 35, Maciej Michalczuk 41 (k), 56, Sylwester Niewiadomski 52, Jakub Żelewski 75

Amazonka: 12. Patryk Izdebski – 15. Patryk Banasiewicz (61, 13. Jakub Jukowski), 6. Kamil Woźniak, 16. Dominik Pszkit – 10. Mateusz Cabaj (46, 14. Tomasz Borkowski), 93. Erwin Wyżywniak (21, 26. Grzegorz Gaj), 63. Łukasz Suchożebrski, 7. Rafał Pieńkowski – 24. Aleksander Kacprzak, 21. Maciej Woźniak (71, 43. Krystian Marcinkowski), 98. Patryk Ciulak (64, 5. Hubert Borkowski)

Jabłonianka: 1. Serhij Koniuszok – 20. Piotr Repliński, 17. Maciej Ołtarzewski, 7. Maciej Michalczuk, 6. Rafał Świnarski (80, 14. Kamil Strzała) – 13. Mateusz Głogowski, 16. Mateusz Zawadzki, 4. Daniel Chmielewski (83, 3. Łukasz Arczewski), 19. Sylwester Niewiadomski (73, 8. Sebastian Gąsowski), 10. Kuba Lipski (50, 11. Jakub Żelewski) – 9. Mateusz Wróblewski. Od 46 minuty grał także: 5. Daniel Toczyski

Żółta kartka: Kamil Woźniak 47

Sędzia: Rafał Polkowski (Siedlce)