czwartek, 19 września 2024r.

PSG KPS zrewanżował się Necko

Siedleccy siatkarze w półfinale KS Camper Volleyball Competition wygrali 3:1 z Necko Augustów.

Drużyna Witolda Chwastyniaka zrewanżowała się drugoligowcowi z Augustowa za porażkę sprzed tygodnia. Rafał Prokopczuk i spółka dobrze weszli w mecz i wygrali pierwszego seta do 18. W drugiej partii zdecydowanie lepsi byli rywale. Kluczowy był trzeci set, w którym PSG KPS wykazał swoją wyższość w zaciętej końcówce. Czwarta partia również padła łupem siedlczan, którzy ostatecznie wygrali 3:1.

7 września o 19:00 PSG KPS zagra w finale z gospodarzami. W drugim półfinale Camper Wyszków wygrał 3:1 ze Spartą Grodzisk Mazowiecki.

06.09.24, 16:00 – Wyszków

Turniej: PSG KPS Siedlce – Necko Augustów 3:1 (25:18, 12:25, 28:26, 25:22)

PSG KPS: 5. Jakub Czyżowski, 10. Markus Kosian, 14. Jakub Tubiak, 15. Krzysztof Rykała, 17. Rafał Prokopczuk, 21. Dawid Sokołowski i 18. Bartosz Tomczak (libero) oraz 13. Jędrzej Bąkiewicz, 23. Jakub Wiśniewski, 65. Michał Grabek