piątek, 20 września 2024r.

Niedobry mecz Amazonki (fotogaleria)

Amazonka Wiśniew nie zdołała odnieść drugiego zwycięstwa z rzędu. Po kiepskim meczu drużyna Michała Artycha przegrała 0:3 z GKS Dobre.

Pierwsza połowa nie wskazywała na wysoką porażkę Amazonki, choć w grze wiśniewian było aż nadmiar niedokładności. Po kwadransie gry GKS to wykorzystał za sprawą Piotra Czerniaka. W 25 minucie 100-procentową okazję na wyrównanie miał Patryk Ciulak, lecz Michał Wojtyński popisał się kapitalną paradą. Do przerwy było 1:0 dla gości z Dobrego.

Po zmianie stron Amazonka próbowała złapać właściwy rytm, lecz była zbyt chaotyczna. Gdy już gospodarze dochodzili do sytuacji to na ich drodze stawał dobrze dysponowany Wojtyński. W końcówce GKS dobił wiśniewian. Po golach Damiana Jasińskiego i Radosława Klukiewicza przyjezdni wygrali 3:0.

21 września o 11:00 Amazonka zagra na wyjeździe z Wilgą Miastków Kościelny.