piątek, 20 września 2024r.

Armia nadal bez przełamania (fotogaleria)

Armia Żelków nadal czeka na pierwsze zwycięstwo w sezonie 2024-25. Drużyna z gminy Siedlce w minionej kolejce przegrała 1:2 z Kosovią Kosów Lacki.

Od pierwszych minut lepiej radzili sobie piłkarze z Kosowa Lackiego. Dosyć niespodziewanie to jednak Armia objęła prowadzenie. Mateusz Toruszewski wyszedł z bramki i został przelobowany przez Karola Niegowskiego. Podrażniona Kosovia szybko doprowadziła do wyrównania za sprawą Adriana Byczkowskiego. Do przerwy było 1:1.

Po zmianie stron obie drużyny szukały swoich szans na zwycięstwo. Kosovia była bardziej konkretna w poszukiwaniach i po golu Mateusza Zalewskiego w końcówce dopisała trzy punkty do swojego coraz bardziej okazałego dorobku. Armia jest przedostatnia w tabeli z dorobkiem dwóch punktów.

22 września o 16:00 Armia zagra na wyjeździe z GKS Dobre.

15.09.24, 16:30 – Chodów

Klasa A: Armia Żelków – Kosovia Kosów Lacki 1:2 (1:1)

Bramki: Karol Niegowski 17 – Adrian Byczkowski 20, Mateusz Zalewski 85

Armia: 1. Daniel Kiełczykowski – 2. Jakub Niegowski, 5. Maciej Osiej, 26. Kamil Siekierka, 21. Piotr Księżopolski, 13. Mateusz Karasiński (55, 12. Igor Pierog) – 19. Grzegorz Tchórzewski, 11. Piotr Niegowski, 4. Marcin Utnicki – 10. Karol Niegowski, 23. Bartosz Rękawek

Kosovia: 1. Mateusz Toruszewski – 14. Przemysław Maliszewski (55, 9. Krzysztof Żochowski), 16. Radosław Kobus, 20. Tomasz Wojtczuk (80, 3. Dawid Saczuk), 2. Łukasz Mianowicz – 15. Mateusz Laskowski (75, 7. Dominik Kaniuk), 4. Mateusz Zalewski, 19. Rafał Filipek (60, 5. Jakub Pankiewicz), 6. Łukasz Zalewski, 13. Paweł Dawidowski (75, 17. Bartłomiej Zakrzewski) – 10. Adrian Byczkowski (85, 8. Dominik Trzciński)

Żółta kartka: Mateusz Laskowski 73

Sędzia: Rafał Polkowski (Siedlce)