środa, 1 maja 2024r.

Końcówka zadecydowała

Po trzytygodniowej przerwie do gry wrócili szczypiorniści Prusa. W wyjazdowym spotkaniu dość pechowo przegrali z Włókniarzem Konstantynów Łódzki 24:25.

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, a od 15 minuty siedlczanie utrzymywali trzybramkowe prowadzenie. Taką również różnicą zakończyła się pierwsza odsłona. Początek drugiej połowy wyglądał podobnie. Gospodarze wyrównali dopiero w 52 minucie na stan 21:21. Rozstrojenie w szeregach Prusa nadeszło na 4 minuty przed końcem, kiedy to Włókniarz prowadził już trzema bramkami. W ostatnich minutach gospodarze prowadzili dwiema bramkami, a podopiecznych grającego trenera Emila Kożuchowskiego stać było tylko na kontaktową bramkę.

Kolejne spotkanie siedlczanie zagrają za tydzień 23 listopada o 16:00 w Łosicach z Wisłą II Płock.

16.11.13, 17:30 – Konstantynów Łódzki

II liga: Włókniarz Konstantynów Łódzki – Prus Siedlce 25:24 (9:12)

Prus: Adam Maciak, Krzysztof Maciak, Janusz Cybulski – Bartosz Sokołów 2, Hubert Zdunek, Paweł Łukaszuk, Jan Borkowski, Grzegorz Fryc, Emil Kożuchowski 7, Marek Zbucki 3, Marek Głuchowski 2, Sebastian Hunder 8, Sebastian Tomczuk, Michał Kluczek 2