środa, 1 maja 2024r.

Za dużo błędów własnych

Zespół Ósemki Siedlce przegrał na wyjeździe z Krótką Mysiadło 1:3.

Krótka Mysiadło jest zespołem doświadczonym, który zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli. Pierwszą partię podopieczne Jarosława Plewińskiego przegrały do 18. Ósemka popełniała dużo błędów na zagrywce oraz błędów własnych, które były przyczyną tej porażki. Drugiego seta także zwyciężyły gospodynie, które wygrały 25:15. W tej odsłonie siedlczanki ponownie popełniały te same błędy co w pierwszej partii. W trzecim secie siatkarki Ósemki zmobilizowały się oraz wyeliminowały pomyłki z poprzednich odsłon, co zaowocowało zwycięstwem 25:19. Czwarta partia okazała się ostatnią, bo nasze zawodniczki znowu zaczęły popełniać błędy z wcześniejszych partii i gospodynie wygrały seta do 15, a całe spotkanie 3:1.

Następny mecz Ósemka Siedlce rozegra w niedzielę 2 lutego o godzinie 15 w Siedlcach z GLKS Nadarzyn.

26.01.14, 13:00 – Mysiadło

III liga: Krótka Mysiadło – Ósemka Siedlce 3:1 (25:18, 25:15, 19:25, 25:19)

Ósemka: Agnieszka Sadomska, Agnieszka Krzymowska, Marta Orzyłowska, Weronika Sobiczewska, Ewa Grzelak, Klaudia Gajowniczek i Eliza Roguska (libero) oraz Natalia Klimiuk, Anita Maciejewska, Ada Czaplicka