Niewiele zabrakło (fotogaleria)

SPR Siedlce w pierwszym meczu nowego roku przegrał w siedleckiej hali z Włókniarzem Konstantynów Łódzki 24:25.

Pierwsza odsłona spotkania przebiegała po myśli siedleckiego zespołu, który praktycznie cały czas był na prowadzeniu. Dopiero w 25 minucie przyjezdnym udało się wyrównać, a w 28 wyszli na prowadzenie 10:9. Ostatecznie połowa skończyła się prowadzeniem gości 11:10.

Po zmianie stron podopieczni Adama Tomczuka ponownie wyszli na prowadzenie, które oddali po walce bramka za bramkę w 38 minucie – 15:16. W tym momencie w ekipie SPR coś się popsuła, gdyż cztery minuty później przewaga Włókniarza wynosiła aż cztery bramki. Do końca meczu szczypiorniści z Siedlec walczyli o jakiekolwiek punkty, ale doszli rywala jedynie do jednobramkowej straty i takim rezultatem zakończyło się spotkanie. Najwięcej trafień dla SPR zanotował Sebastian Hunder – 6.

Następny mecz siedlczanie zagrają za tydzień w Siedlcach z MKS Wieluń.

24.01.15, 15:00 – Siedlce (hala ZS nr 3)

II liga: SPR Siedlce – Włókniarz Konstantynów Łódzki 24:25 (10:11)

SPR: 1. Adam Maciak, 18. Krzysztof Maciak – 2. Tomasz Brzezek 1, 3. Bartosz Sokołów 3, 5. Paweł Łukaszuk 3, 6. Jan Borkowski, 7. Dawid Rymarzak 4, 10. Sebastian Tomczuk 2, 12. Maciej Sikorski, 13. Paweł Chybowski 3, 15. Marek Głuchowski, 17. Rafał Kacprzak 1, 19. Michał Kluczek, 23. Michał Chromiński, 27. Rafał Nasiłowski, 33. Sebastian Hunder 6

Włókniarz: 1. Konrad Superson, 2. Bartłomiej Zajc, 3. Mateusz Kaczorowski 3, 4. Filip Jencz 3, 7. Marek Włodarczyk, 8. Michał Borsiak, 9. Maciej Opara, 10. Bartosz Borsiak 2, 11. Bartłomiej Kosma 4, 13. Daniel Przybysz 1, 14. Daniel Stępień 8, 15. Kamil Karga, 16. Grzegorz Brański, 22. Mateusz Oklejak, 5. Marcin Kubiak 4