Zapaśnicze sukcesy WLKS

W dniach 2-3 października w Krasnymstawie siedleckie zapaśniczki walczyły o medale w Indywidualnych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. W tym samym czasie w Wierzbicy odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy.

Najbardziej zadowolone ze swoich występów mogą być zawodniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie, które rywalizowały w kat. 60 kg. Na drugim stopniu podium stanęła Monika Michalak, a trzecia była Jolanta Tkaczuk. Na piątych miejscach zawody kończyły Dominika Grabarczyk w kat. 48 kg i Sylwia Grabarczyk w kat. 53 kg.

Drużynowo klub WLKS sklasyfikowano na czwartej pozycji.

Z kolei 3 października odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Wierzbica. Drugą lokatę w kat. 40 kg zajęła Karolina Urban. Na trzecich miejscach rywalizację ukończyły: Małgorzata Michalak w kat. 40 kg, Magdalena Piechowska w kat. 44 kg, Aleksandra Końca w kat. 48 kg i Magdalena Sasim w kat. 67 kg.

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie; foto.tyszowce.pl