=Centrum

Rezerwy Legionovii zbyt mocne. Porażka Ósemki na inaugurację (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2017/10/07 17:39    views 1124

W meczu inaugurującym rozgrywki II ligi Ósemka Siedlce przegrała we własnej hali z Legionovią II Legionowo 1:3.

Pierwszy set od początku do końca przebiegał pod dyktando gości. Legionovia II szybko zbudowała kilka punktów przewagi i nie dała się dogonić, wygrywając premierową partię 25:17.  W drugiej odsłonie obraz gry uległ diametralnej zmianie. Tym razem to Ósemka od początku seta kontrolowała wydarzenia na parkiecie i szybko zbudowała bezpieczną przewagę. Podopieczne Jarosława Plewińskiego wygrały 25:15, doprowadzając do remisu. W trzeciej partii przyjezdne wróciły do gry z premierowej odsłony. Ósemka przespała początek seta i już do końca nie był w stanie zniwelować straty. Legionovia II wygrała 15:18. W czwartym secie toczyła się wyrównana walka. W kluczowych momentach górą były jednak zawodniczki z Legionowa. Zwyciężyły one 25:19, a w całym meczu 3:1.

W następnej serii gier Ósemka na wyjeździe zmierzy się z Krótką Mysiadło. Spotkanie to zaplanowano na sobotę 14 października na godzinę 18:00.

07.10.17, 15:00 –  Siedlce (hala ZSP nr 3)

Ósemka Siedlce – Legionovia II Legionowo 1:3 (17:25, 25:15, 18:25, 19:25)

Ósemka: 4. Ewa Grzelak, 7. Agnieszka Krzymowska, 10. Malwina Stroińska, 12. Maja Orzyłowska, 13. Ewelina Karsztun, 17. Agata Skikiewicz i 6. Klaudia Gajowniczek (libero) oraz  3. Marta Zich, 11. Katarzyna Pyzdrowska, 14. Julia Biardzka, 18. Iga Bogusz (libero)

2 miesięcy 7 dni temu

przegraliście na własne życzenie,kto zmienia skład który wygrywa libero macie do niczego ona jest jak wiatrak machający na wietrze