Finał akcji “Piłkarska kadra czeka” w Siedlcach

   
Autor:
Dodano: 2018/07/13 23:30    views 1274

W dniach 19-20 lipca w Siedlcach zostanie rozegrany finał centralny XVIII Ogólnopolskiego Turnieju LZS dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka”.

20 czerwca na boiskach w Skórcu i Gołąbku odbył się wojewódzki turniej programu „Piłkarska kadra czeka”. Prezentujemy końcowe rozstrzygnięcia.

DZIEWCZĘTA:
Szkoła Podstawowa Skaryszew – Gimnazjum Mochowo 2 :0

CHŁOPCY:

SYPNIEWO MOCHOWO NADARZYN ŻUROMIN SADOWNE PKT
SYPNIEWO

           X

1 : 1 0 : 2 0 : 0 2 : 1 4 III
MOCHOWO 1 :1             X 0 : 1 0 : 4 2 : 3 1 V
NADARZYN 2: 0 1 : 0            X 0 : 1 3 : 0 9 II
ŻUROMIN 0 : 0 4 : 0 1 : 0            X 3 : 0 10 I
SADOWNE 1 : 2 3 : 2 0 : 3 0 : 3           X 3 IV

 

WLKS Siedlce-Nowe Iganie dziękuje Stanisławowi Kalińskiemu – Wójtowi Gminy Skórzec, Dariuszowi Stopie – Staroście siedleckiemu, Michałowi Oknińskiemu – wicestaroście siedleckiemu, Wojciechowi Zgorzałkowi – Dyrektorowi Zespołu Szkół Wychowawczo – Oświatowych  w Skórcu oraz wszystkim pracownikom Urzędu Gminy i placówkom Wychowawczo – Oświatowym w Skórcu.

Turniej finałowy XVIII Ogólnopolskiego Turnieju LZS dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka” odbędzie się w dniach 19 – 20.07.2018 r. w Siedlcach.

PROGRAM ZAWODÓW

19 lipca (czwartek)
9.00-13.00 – zawody
15.00 – oficjalne otwarcie
15.00-18.00 – zawody

20 lipca (piątek)
9.30-12.00 – zawody
14.00-16.00 – zawody
16.00 – oficjalne zakończenie

 

źródło i foto: organizatorzy






Co? Gdzie? Kiedy?

  • wtorek, 19 Mar 18:00 18:00
    EBLK: Wisła Can-Pack Kraków – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Mar 15:00 15:00
    II liga: Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin


Sponsorzy

Patronat medialny