Konferencji ciąg dalszy. Pogoń zabrała głos w trwającym konflikcie (multimedia)

   
Autor:
Dodano: 2021/02/18 20:11    views 1596

W czwartek wieczorem odbyła się kolejna konferencja prasowa. Tym razem została ona zorganizowana przez Pogoń Siedlce.

W konferencji udział wzięli prezes klubu Rafał Maletka, wiceprezes Michał Osiej, dyrektor finansowa Beata Izdebska, a także Piotr Woźnica.

Jako pierwszy głos zabrał prezes Maletka, który mówił o celach i planach klubu, a po chwili znów na pierwszy plan weszła sprawa związana z konfliktem na linii klub – prezes ARMS Paweł Truszkowski. Prezes Maletka po raz kolejny opowiedział o kulisach i przebiegu konfliktu a także odniósł się do konferencji, którą przeprowadził prezes ARMS.  Została także podana informacja dotycząca afery dopingowej oraz tego, że klub podejmie kolejne kroki w jeszcze dokładniejszym zbadaniu i pełnym wyjaśnieniu całej sytuacji.

Następnie wypowiedział się wiceprezes Osiej, który także odniósł się do zarzutów wobec klubu i opowiedział m.in. o organizowanym przez Pogoń turnieju. Następnie jako trzecia głos zabrała dyrektor finansowa, która w krótki sposób przedstawiła budżet klubu oraz to, w jaki sposób wydawane są pieniądze i w jaki sposób rozdzielane są środki finansowe.

Zostało także przedstawionych sześć postulatów, których spełnienia oczekuje klub, aby trwający konflikt został zakończony:

  1. Powołanie osoby w ARMS odpowiadającej za kontakt na linii miasto – klub;
  2. Ustalenie podziału dochodów z imprez organizowanych przez klub;
  3. Jeśli klub ogłosi chęć organizowania jakieś imprezy z półrocznym wyprzedzeniem, to ma posiadać pierwszeństwo korzystania z obiektów;
  4. Wprowadzenie systemu informatycznego dotyczącego grafiku obiektów;
  5. Pierwszy zespół ma posiadać prawo do dwóch treningów na płycie głównej stadionu w tygodniu poprzedzającym domowy mecz;
  6. Powołanie grupy roboczej złożonej z przedstawicieli ARMS oraz akademii Pogoni, która będzie dążyła do uzyskania gwiazdki w certyfikacji prowadzonej przez PZPN

 

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Vira
Gość
Vira
1 miesiąc 28 dni temu

Konkretna i rzeczowa konferencja.

Dobrze że dyrektor finansowa w końcu ujawniła ile Pan Kiełbus włożył w klub.Raz na zawsze zamknie to pysk hejterom no juz widzieli drugiego Vanna Ly.

PS Puzon to sie chyba wkrótce lepiej zapozna z Panami prokuratorami 🙂

Art
Gość
Art
1 miesiąc 28 dni temu

Czy zarobki prezesa i dyrektorów w stowarzyszeniu są jawne?

serio
Gość
serio
1 miesiąc 28 dni temu

transparentnie, zespołowo, kompetentnie i merytorycznie – dziękuje

Margaret
Gość
Margaret
1 miesiąc 28 dni temu

Kiedyś rozmawiałam z obecnym prezydentem – jeszcze przed wyborami samorządowymi na temat Pogoni. Według relacji Pan Sitnik został źle potraktowany przez kibiców (oczywiście tylko część), którzy w niecenzuralnych słowach powiedzieli żeby sobie poszedł bo są za jego kontrkandydatem Panem Tchorzewskim. Został niemiło potraktowany. Zapewne to pamięta do dziś.

Vira
Gość
Vira
1 miesiąc 28 dni temu

Czyli nie nadaje się na polityka.

Wszyscy tak powiedzieli?Chyba nie.Czy kązdy Polak to żłodziej a ksiądz to pedofil?

Kibic
Gość
Kibic
1 miesiąc 28 dni temu

Wysłuchałem konferencji obydwu stron. Wg. mnie bardziej konkretną jest ta Pogoni. Najbardziej zdziwił mnie fakt, że wynajęcie boisk w Mińsku wyjdzie taniej niż w Siedlcach?! Jeśli w tak prostej sprawie ARMS dało ciała to o reszcie nie ma nawet co mówić. Brawo zarząd Pogoni za wyciągnięcie na światło dzienne patologii jak jest w ARMS!!!

Obiektyw
Gość
Obiektyw
1 miesiąc 27 dni temu
Rada dla Pogoni: Nie mozna doprowadzic do sytuacji, w ktorej jeden czlowiek zawiesza finansowanie i jest problem. Ludzie obecnie traca prace przez wirusa i jak nie mieli oszczednosci i zle sie zabezpieczyli to bank zabiera im majatek. Takie sa realia. Jesli zyje sie ponad stan i chce sie jezdzic nowym mercesedesem na ktorego Cie nie stac (mercedes = 1liga) to przy jakims malym potknieciu okazuje sie, ze w kasie nie ma pieniedzy. Obarczanie wina wszystkich dookola to nie jest wyjscie z sytuacji. Ja rozumiem, ze klub jest zalezny od agencji w sprawie boisk ale czy to jakas nowosc? To juz… Czytaj więcej »
qqq
Gość
qqq
1 miesiąc 27 dni temu

Wydaje mi się, że z tym mercem to tak trochę nie trafiłeś. Na pewno w I lidze są wyższe pensje, ale też sponsor tytularny i wpływy z transmisji w polsacie, co przekłada się na znacznie wyższe dochody. Śmiem twierdzić, że gdyby kibice znów znaleźli się na trybunach, to w wyższej lidze biletów sprzedawałoby się również więcej…

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny