Tym razem bez punktów. Zamłynie wygrało w Siedlcach (fotogaleria)

Tym razem bez punktów. Zamłynie wygrało w Siedlcach

Rezerwy siedleckiej Pogoni uległy w zaległym spotkaniu 16 kolejki IV ligi mazowieckiej drużynie Zamłynia Radom 1:3.

Do meczu siedlczanie przystąpili wzmocnieni siedmioma zawodnikami z kadry II-ligowca.

Mecz miał wyrównany przebieg i nie obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Lepiej pod bramką spisywali się goście i wywieźli z Siedlec komplet punktów. W 19 minucie Piotr Pierzchała sfaulował w polu karnym Piotra Nowosielskiego i sędzia wskazał na 11 metr. Jedenastkę wykorzystał Mateusz Kubica. Pogoniści zdołali wyrównać w 28 minucie. Lewym skrzydłem przedarł się Cezary Bujalski i uderzając na bramkę Piotra Praska dał wyrównanie. Osiem minut później ponownie do siatki trafił zawodnik Zamłynia. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Piotr Grygiel, który umieścił piłkę w siatce tuż pod interweniującym Albertem Posiadałą. W drugiej odsłonie Pogoniści starali się zmienić los spotkania, ale brakowało sytuacji. Kilka strzałów z dystansu nie przyniosło zamierzonego rezultatu. Nie pomogła nawet czerwona kartka w drużynie gości, którą ujrzał w 62 minucie Kubica. W 86 minucie nadzieje siedlczan na choćby punkt zgasił Nowosielski, wykorzystując jedną z kontr.

W drużynie Zamłynia zagrał były zawodnik Pogoni – Daniel Barzyński.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni zagrają w sobotę 8 maja o 14:30 w Warce z miejscowym KS.

05.05.21, 17:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Zamłynie Radom 1:3 (1:2)

Bramki: Cezary Bujalski 28 – Mateusz Kubica 19 (k), Piotr Grygiel 36, Piotr Nowosielski 86

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 16. Jakub Jopek, 15. Piotr Pierzchała, 18. Marcin Burkhardt, 99. Przemysław Misiak – 77. Jan Helak (46, 10. Bartosz Rymek), 17. Przemysław Rodak, 6. Mateusz Piotrowski, 32. Dawid Nojszewski, 11. Cezary Bujalski – 8. Kamil Dmowski

Zamłynie: 1. Piotr Prasek – 6. Dominik Woźniak, 4. Mariusz Moskwa, 2. Łukasz Szary, 13. Piotr Grygiel, 16. Bartosz Zaręba (46, 22. Piotr Pacyna), 7. Kacper Nowocień (90+1, 5. Paweł Chudziński), 21. Patryk Szubiński, 9. Piotr Nowosielski, 20. Daniel Barzyński (68, 19. Mateusz Midziołek), 10. Mateusz Kubica

Żółte kartki: Jan Helak 23, Dawid Nojszewski 25, Cezary Bujalski 43, Damian Guzek 43 (na ławce), Mateusz Piotrowski 44, Jakub Jopek 60 – Piotr Grygiel 24, Mariusz Moskwa 55, Mateusz Kubica 60, 62

Czerwona kartka: Mateusz Kubica 62 (Zamłynie, za drugą żółtą)

Sędzia: Krzysztof Kuciel (Warszawa)