Zmagania na matach w stolicy i w odległym Pelplinie

   
Autor:
Dodano: 2021/10/20 8:36    views 172

Reprezentanci WLKS Siedlce-Nowe Iganie w ostatnich dniach aktywnie uczestniczyli w zawodach zapaśniczych w Warszawie i Pelplinie, przywożąc z obu imprez kilkanaście medali.

W dniach 15-16 października w Pelplinie w ramach cyklu U-14 Wrestling Tour ’21 odbył się Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet.

Reprezentanci WLKS Siedlce-Nowe Iganie w poszczególnych kategoriach zajmowali następujące miejsca:

Kat. młodziczki:
3. Alicja Dobrowolska (42 kg) – Kotuń
5. Julia Lichocka (58 kg)
5. Helena Stelmaszczyk (42 kg)
5. Blanka Szczepańska (39 kg)
7. Sylwia Jóźwik (58 kg) – Kotuń
7. Julia Zielińska (50 kg)
8. Katarzyna Urban (39 kg) – Kotuń

Kat. dzieci:
2. Gabriela Kurkus (46 kg) – Kotuń
2. Maja Burgs (42 kg) – Nowe Iganie
3. Wiktoria Grudziewska (42 kg) – Stok Lacki
3. Natalia Pawłowska (46 kg) – Kotuń
3. Zuzanna Szczepańska (58 kg) – Stok Lacki

Drużynowo w kategorii dziewczyn WLKS zajął pierwsze miejsce na 33 kluby.

Kat. młodzicy:
3. Bartosz Krawczyński (41 kg)
5. Maciej Lubaszka (41 kg) – Kotuń
8. Oskar Kamiński (57 kg) – Kotuń
8. Eryk Łęczycki (62 kg) – Przesmyki
9. Wojciech Bareja (41 kg) – Domanice
15. Piotr Rojek (52 kg) – Kotuń
19. Bartosz Paczóski (48kg) – Przesmyki

Kat. dzieci:
3. Gabriel Matejko (28 kg) – SP nr 8
3. Hamlet Simonyan (44 kg) – SP nr 9
8. Jan Jurkowski (44 kg) – SP nr 3
10. Leon Jędrzejewski (32 kg)
19. Garik Simonyan (36 kg) – SP nr 9
20. Daniel Bogusz (36 kg) – Stok Lacki

Drużynowo w rywalizacji chłopców WLKS zajął 12 miejsce na 38 klubów.


17 października w Warszawie odbyły się mistrzostwa Mazowsza młodzików, kadetów i juniorów w zapasach w stylu wolnym. Wszyscy reprezentanci WLKS wrócili z medalami.

Złote medale zdobyli:
1. Dominik Żuraw – junior w kat. wag. 86 kg
2. Adrian Gorczyca – junior w kat. wag. 70 kg – uczeń ZS nr 3 w Siedlcach
3. Bartosz Skłodowski – kadet w kat. wag. 92 kg – uczeń LO nr 1w Siedlcach
4. Mateusz Pudłowski – kadet w kat. wag. 110 kg – uczeń ZS nr 3 w Siedlcach
5. Igor Krawczyński – kadet w kat. wag. 65 kg – uczeń LO nr 4

Medal srebrny zdobył Patryk Kostrzewski – junior w wadze do 86 kg – student UPH w Siedlcach.

Medale brązowe zdobyli:
1. Franciszek Bareja – kadet w kat. wag. 71 kg – uczeń ZS nr 3
2. Bartosz Paczóski – młodzik w kat. wag. 44 kg – uczeń Szkoły w Przesmykach
3. Eryk Łęczycki – młodzik w kat. wag. 62 kg – uczeń Szkoły w Przesmykach

 

źródło: własne / wlksi.siedlce.pl; foto: e-grajewo.pl









Sponsorzy

Patronat medialny