poniedziałek, 20 maja 2024r.

Echa meczu Pogoń – Sandecja

W sobotnie popołudnie Pogoń Siedlce wygrała z Sandecją Nowy Sącz. Jakie są echa tego pojedynku?

ZMODYFIKOWANE USTAWIENIE

Pogoniści zagrali z Sandecją w systemie 3-4-3. Na bokach zaczęli Przemysław Misiak i Cezary Bujalski, zaś z przodu tercet Damian Szuprytowski, Cezary Demianiuk i Krystian Miś. Pomysł okazał się udany i przyniósł trzy punkty.

MIŚSI

Ozdobą spotkania było trafienie Misia na 3:0. Przebojowa akcja była godna najlepszych lewonożnych dryblerów na świecie.

MOGLI PRZEŁOŻYĆ

Przed meczem z Sandecją Pogoń dopadła jelitówka. Dziewięciu piłkarzy zmagało się z chorobą, ale większość udało się postawić na nogi. Pogoniści próbowali przełożyć mecz w Polskim Związku Piłki Nożnej, lecz centrala uzależniła zmianę terminu od zgody gości. Sandecja się nie zgodziła, więc trzeba było zagrać. Z punktu widzenia Sączersów mogli przychylić się do wniosku o przełożenie spotkania…

Z POLONIĄ W TVP

Kibice Pogoni poczekają blisko miesiąc na kolejną możliwość podziwiania swoich ulubionych piłkarzy z wysokości trybun. Ratunkiem w postnym okresie będą transmisję z wyjazdowych spotkań siedlczan. W ramówce TVP Sport na 2 września znalazł się mecz Polonia Bytom – Pogoń Siedlce. Początek o 17:45.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

  1. Surma chciał być sprytniejszy i wykorzystać fakt, że nasi piłkarze mieli biegunkę. Na nic te proste sztuczki! Brawo chłopaki! Surmie do klasy Bartka Tarachulskiego jeszcze wiele brakuje.

    1. Witam Panie Zbyszku. Jestem kibicem Pogoni prywatnie, a zawodowo jestem psychiatra. Widze po Pana komentarzach ze ma Pan powazny problem natury psychicznej. Tzw.syndrom Tary. Objawia sie on na wiele sposobow, a Pana przypadek jest szczegolnie niepokojacy, zalecam skontaktowanie sie z poradnia zdrowia psychicznego w trybie natychmiastowym.

      1. Ale gość ma farta. Ludziska czekają miesiącami, latami aby dostać się do lekarza specjalisty a ten pacjent myk i już prawie przyjęty. Obyś wrócił do zdrowia. Tego ci życzy brać kibicowska Pogoni Siedlce.

  2. Jak mówi przysłowie „Jedna jaskółka wiosny nie czyni” To samo można powiedzieć o grze Pogoni. Mecze dobre przeplatają się z meczami bardzo słabymi. Gra jest szarpana, cały czas testowane są ustawienia w których ma grać zespół. Pilkarze nie grają na swoich nominalnych pozycjach przez co nie mogą pokazać pełni swoich możliwości. Do tego dochodzą kontuzje czołowych graczy i głupie wykluczenia. Reasumując, mamy drużynę, która po zgraniu może zagrać o coś więcej niż tylko spokojne utrzymanie tylko nikt nie wie ile zajmie to zgranie!!!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;