poniedziałek, 16 września 2024r.

Pewna wygrana Wektry w Węgrowie

Piłkarze Damiana Krasuskiego nie pozostawili złudzeń Czarnym Węgrów.

Szybko strzelona bramka przez Jakuba Bobryka pomogła Wektrze w zapanowaniu nad spotkaniem. Wicelider siedleckiej okręgówki miał jeszcze kilka okazji w pierwszej połowie, ale wykorzystał tylko jedną z nich. Gola strzelił Michał Wereszczyński.

Tuż po przerwie Wereszczyński skompletował dublet. W 70 minucie wynik spotkania na 4:0 ustalił Paweł Klewek. Sfrustrowani Czarni przesadzali z agresywnością w końcówce, do doprowadziło do urazu Rafała Skolimowskiego.

14 czerwca o 18:30 Wektra podejmie Kolektyw Oleśnica.

09.06.24, 16:00 – Węgrów

Liga Okręgowa: Czarni Węgrów – Wektra Zbuczyn 0:4 (0:2)

Bramki: Jakub Bobryk 2, Michał Wereszczyński 24, 50, Paweł Klewek 70

Wektra: Ernest Zbieć – Krystian Zbieć (62 Michał Bobryk), Dominik Bogusz, Emil Michalak, Kamil Bobryk (80 Wojciech Krasuski) – Miłosz Lubelski (70 Rafał Skolimowski, 76 Mateusz Jarkowski), Kamil Golec (46 Paweł Klewek), Krystian Musiejczuk, Bartosz Karczmarek, Michał Wereszczyński (52 Damian Prokurat) – Jakub Bobryk

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)