sobota, 4 lutego 2023r.

Piłka nożna: Sparingi – zima 2014

Wyniki – kliknij!

II liga

Pogoń Siedlce
11 stycznia – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
19 stycznia – Korona Kielce (Kleszczów),
20-29 stycznia – obóz przygotowawczy,
22 stycznia – Widzew Łódź (Uniejów)
25 stycznia – Orlęta Radzyń Podlaski (Siedlce),
29 stycznia – Polonia Warszawa (Siedlce),
1 lutego – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (Siedlce),
8 lutego – Legia II Warszawa (Warszawa),
15 lutego – Wisła Płock (Płock),
17-23 lutego – obóz przygotowawczy,
18 lutego – Victoria Sulejówek (Siedlce),
22 lutego – Dolcan Ząbki (Warszawa),
1 marca – Górnik Łęczna (Siedlce),
4 marca – Czarni Węgrów (Siedlce).

IV liga

Czarni Węgrów
8 lutego – Vulcan Wólka Mlądzka (Józefów),
16 lutego – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
23 lutego – Orlęta Łuków (Siedlce),
1 marca – Cresovia Siemiatycze (Zambrów),
4 marca – Pogoń Siedlce (Siedlce),
8 marca – MKS Mielnik (Zambrów).

Naprzód Skórzec
18 stycznia – Wilga Garwolin (Miętne),
1 lutego – Mazovia Mińsk Mazowiecki (Siedlce),
8 lutego – Tęcza Stanisławów (Józefów),
15 lutego – Ruch Ryki (Puławy),
22 lutego – Wektra Zbuczyn (Siedlce),
8 marca – TOP 54 Biała Podlaska (Biała Podlaska),
16 marca – Cresovia Siemiatycze (Zambrów).

Orlęta Łuków
8 lutego – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
15 lutego – Wilga Garwolin (Siedlce),
19 lutego – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
1 marca – Lutnia Piszczac (Siedlce),
8 marca – rywal do ustalenia,
15 marca – Mazur Karczew (Miętne),
22 marca – Bizon Jeleniec (Łuków).

Pogoń II Siedlce
11 stycznia – Pogoń Siedlce (Siedlce),
25 stycznia – Orlęta Radzyń Podlaski (Siedlce),
29 stycznia – Tygrys Huta Mińska (Siedlce),
1 lutego – Kosa Konstancin (Siedlce),
8 lutego – Orlęta Łuków (Siedlce),
10 lutego – Mazovia Mińsk Mazowiecki (Siedlce),
12 lutego – Podlasie Biała Podlaska (Siedlce),
16 lutego – Czarni Węgrów (Siedlce),
19 lutego – Orlęta Łuków (Siedlce),
19 lutego – MKS Małkinia (Siedlce),
23 lutego – Mazovia Mińsk Mazowiecki (Siedlce),
1 marca – Podlasie Sokołów Podlaski (Siedlce),
2 marca – Wilga Garwolin (Siedlce),
5 marca – Wektra Zbuczyn (Siedlce),
9 marca – Mazovia Mińsk Mazowiecki (Siedlce),
12 i 19 marca – rywal w trakcie ustalania,
16 marca – Vulcan Wólka Mlądzka (Siedlce).

Wilga Garwolin
18 stycznia – Naprzód Skórzec (Miętne),
25 stycznia – Mazovia Mińsk Mazowiecki (Miętne),
1 lutego – Tygrys Huta Mińska (Miętne),
9 lutego – Huragan Wołomin (Wołomin),
15 lutego – Orlęta Łuków (Miętne),
22 lutego – Pilica Białobrzegi (Grójec),
2 marca – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
8 marca – Podlasie Sokołów Podlaski (Miętne),
15 marca – Ruch Ryki (Miętne),
22 marca – KS Raszyn (do ustalenia).

Liga okręgowa

Fenix Siennica
15 lutego – KS Łomianki (Warszawa),
22 lub 23 lutego – Podlasie Biała Podlaska (do ustalenia),
1 lub 2 marca – Kolektyw Oleśnica (do ustalenia),
9 marca – Legionovia Legionowo (Legionowo),
15 marca – Varsovia Warszawa juniorzy (Warszawa),
22 lub 23 marca – Jutrzenka Cegłów (do ustalenia).

Hutnik Huta Czechy
1 lutego – Bizon Jeleniec (Sobolew),
8 lutego – Dwernicki Stoczek Łukowski (do ustalenia),
15 lutego – Mazowsze Miętne juniorzy (Miętne),
22 lutego – Olimpia Warszawa juniorzy (Józefów),
1 marca – Sokół Celestynów (do ustalenia),
8 marca – rywal do ustalenia,
15 marca – Victoria Sulejówek (Sulejówek),
22 marca – rywal do ustalenia.

Jabłonianka Jabłonna Lacka
9 lutego – Tajfun Jartypory (do ustalenia),
16 lutego – Podlasie Sokołów Podlaski oldboje (do ustalenia),
23 lutego – rywal do ustalenia,
2 marca – MKS Ciechanów (Zambrów),
9 marca – Miedzanka Miedzna (do ustalenia),
15 marca – Victoria Jedwabne (Zambrów),
23 marca – Orlęta Czyżew (Jedwabne).

ŁKS Łochów
12 lutego – Korona Ostrołęka (Ostrołęka),
23 lutego – Orzeł Unin (Józefów),
1 lub 2 marca – Tajfun Jartypory (Zambrów lub Kosów Lacki),
Termin i miejsce do ustalenia – Bug II Wyszków.

Mazovia Mińsk Mazowiecki
25 stycznia – Wilga Garwolin (Miętne),
1 lutego – Naprzód Skórzec (Siedlce),
10 lutego – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
15 lutego – Drukarz Warszawa (Warszawa),
23 lutego – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
1 marca – Vulcan Wólka Mlądzka (Józefów),
5 marca – Józefovia Józefów (Józefów),
8 marca – Hutnik Warszawa (do ustalenia),
15 marca – Ursus Warszawa (Tłuszcz).

MKS Małkinia
8 lutego – Skra Wizna (Łomża),
15 lutego – KS CK Troszyn (Zambrów),
19 lutego – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
22 lutego – Orlęta Czyżew (Zambrów),
1 marca – Victoria Jedwabne (do ustalenia),
8 marca – LKS Ostrówek (Małkinia Górna),
15 marca – KS Wąsewo (Małkinia Górna).

Orzeł Łosice
15 lub 16 lutego – Huragan Międzyrzec Podlaski (do ustalenia),
22 lub 23 lutego – rywal do ustalenia,
1 lub 2 marca – Grodzisk Krzymosze (do ustalenia),
8 lub 9 marca – Polonez Mordy (do ustalenia),
15 lub 16 marca – Niwa Łomazy (do ustalenia),
23 marca – Tęcza Korczew (do ustalenia).

Podlasie Sokołów Podlaski
2 lutego – Tajfun Jartypory (Zambrów),
8 lutego – Ostrovia Ostrów Mazowiecka (Zambrów),
15 lub 16 lutego – MKS Mielnik (Zambrów),
22 lutego – Korona Ostrołęka (Ostrołęka),
1 marca – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
8 marca – Wilga Garwolin (Miętne).

Sęp Żelechów
1 lub 2 lutego – Unia Krzywda (Sobolew),
8 lub 9 lutego – Wilga Garwolin juniorzy (Sobolew/Miętne),
15 lub 16 lutego – Bizon Jeleniec (Sobolew),
19 lutego – Amur Wilga (Sobolew),
22 lub 23 lutego – Sokół Celestynów (Miętne),
1 lub 2 marca – Dwernicki Stoczek Łukowski (Sobolew/Miętne),
8 lub 9 marca – Promnik Łaskarzew, Orkan Wojcieszków (do ustalenia),
15 lub 16 marca – Orzeł Unin (do ustalenia),
22 lub 23 marca – Unia Krzywda (do ustalenia).

Tygrys Huta Mińska
29 stycznia – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
1 lutego – Wilga Garwolin (Miętne)
8 lutego – Promnik Łaskarzew (Miętne),
15 lutego – Jutrzenka Cegłów (Józefów),
20 lutego – Świt Barcząca (Józefów),
22 lutego – Victoria Sulejówek (Sulejówek),
26 lutego – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
29 lutego – Wilga Garwolin (Miętne),
15 marca – Czarni Węgrów (do ustalenia).

Victoria Kałuszyn
8 lutego – ULKS Gołąbek (Siedlce),
16 lutego – Legion Grębków (Kałuszyn),
23 lutego – Grodzisk Krzymosze (do ustalenia),
2 marca – ULKS Gołąbek (Siedlce),
8 marca – Tęcza Stanisławów (Józefów),
16 marca – Huragan Międzyrzec Podlaski (Międzyrzec Podlaski),
23 marca – Miedzanka Miedzna (do ustalenia).

Watra Mrozy
1 lutego – Victoria II Sulejówek (Sulejówek),
8 lutego – Jutrzenka Cegłów (Józefów),
15 lutego – Płomień Dębe Wielkie (Józefów),
22 lub 23 lutego – Start II Otwock (Otwock),
1 marca – Vulcan Wólka Mlądzka (Józefów),
8 lub 9 marca – Józefovia II Józefów (Józefów),
15 lub 16 marca – Tajfun Jartypory (do ustalenia),
22 lub 23 marca – Tęcza Stanisławów (do ustalenia).

Wektra Zbuczyn
22 lutego – Naprzód Skórzec (Siedlce),
2 marca – Huragan Międzyrzec Podlaski (do ustalenia),
5 marca – Pogoń II Siedlce (Siedlce),
9 marca – Grodzisk Krzymosze (do ustalenia),
16 marca – Miedzanka Miedzna (do ustalenia),
23 marca – Grom Kąkolewnica (do ustalenia).

Wilga Miastków
23 lutego – Kolektyw Oleśnica (Sobolew)
1 marca – GLKS Stanin (Sobolew),
9 marca – Amur Wilga (Sobolew),
16 marca – Promnik Łaskarzew (Sobolew),
22 marca – Wilga II Garwolin (Sobolew).

Zryw Sobolew
25 stycznia – Zryw II Sobolew (Sobolew)
2 lutego – Promnik Łaskarzew (Sobolew),
8 lutego – Bizon Jeleniec (Sobolew),
15 lutego – TOP-54 Biała Podlaska juniorzy (Sobolew),
19 lutego – Korona Góra Kalwaria (Miętne),
22 lutego – Dwernicki Stoczek Łukowski (Sobolew),
1 marca – Wilga Garwolin juniorzy (Miętne),
9 marca – Sokół Adamów (Sobolew),
15 marca – Amur Wilga (Sobolew),
22 marca – Hutnik Huta Czechy (Miętne).

Klasa A (Siedlce)

Grodzisk Krzymosze
16 lutego – Kolektyw Oleśnica (do ustalenia),
23 lutego – Victoria Kałuszyn (do ustalenia),
2 marca – Orzeł Łosice (do ustalenia),
9 marca – Wektra Zbuczyn (do ustalenia),
16 marca – Polonez Mordy (do ustalenia).

Jutrzenka Cegłów
2 lutego – Świt Barcząca (Józefów),
8 lutego – Watra Mrozy (Józefów),
9 lutego – Płomień Dębe Wielkie (Józefów),
15 lutego – Tygrys Huta Mińska (Józefów),
22 lutego – Mazovia Mińsk Mazowiecki (do ustalenia),
1 marca – Tęcza Stanisławów (Józefów),
8 lub 9 marca – Płomień Dębe Wielkie (do ustalenia),
15 lub 16 marca – Kolektyw Oleśnica (do ustalenia),
22 lub 23 marca – Fenix Siennica (do ustalenia).

LKS Ostrówek
23 lutego – Mazur Radzymin (do ustalenia),
2 marca – Korona Jadów (do ustalenia),
8 marca – MKS Małkinia (Małkinia Górna),
16 marca – Wicher Sadowne (do ustalenia),
23 marca – rywal do ustalenia.

Miedzanka Miedzna
2 lutego – turniej halowy w Kosowie Lackim,
9 lutego – Wicher Sadowne (do ustalenia),
16 lutego – ULKS Gołąbek (do ustalenia),
23 lutego – Kosovia Kosów Lacki (do ustalenia),
2 marca – turniej w Stoczku Węgrowskim,
9 marca – Jabłonianka Jabłonna Lacka (do ustalenia),
16 marca – Wektra Zbuczyn (do ustalenia),
23 marca – Victoria Kałuszyn (do ustalenia).

Orzeł Unin
26 stycznia – UMKS Piaseczno (Piaseczno),
1 lutego – Mazur Karczew juniorzy (Józefów),
5 lutego – Victoria Sulejówek (Sulejówek),
8 lutego – Amur Wilga (Sobolew),
15 lutego – Olimpia Warszawa (Józefów),
22 lutego – ŁKS Łochów (Józefów),
23 lutego-1 marca – obóz w Lubawie (dwa sparingi w trakcie ustalania),
8 marca – Radomiak Radom juniorzy (Radom),
15 marca – Sęp Żelechów (Miętne).

Płomień Dębe Wielkie
26 stycznia – Białe Orły Warszawa (Józefów),
1 lutego – Tęcza Stanisławów (Józefów),
9 lutego – Józefovia II Józefów (Józefów),
9 lutego – Jutrzenka Cegłów (Józefów),
15 lutego – Victoria II Sulejówek (Sulejówek),
16 lutego – turniej o Puchar Prezesa Płomienia Dębe Wielkie,
22 lub 23 lutego – gra wewnętrzna,
2 marca – termin wolny,
8 marca – Jutrzenka Cegłów (Cegłów),
9 marca – turniej o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie,
15 lub 16 marca – KS Rzakta (Zamienie).

Tajfun Jartypory
2 lutego – Podlasie Sokołów Podlaski (Zambrów),
8 lub 9 lutego – Błękitni Stoczek (do ustalenia),
15 lub 16 lutego – LZS Starawieś (Starawieś),
1 lub 2 marca – Kosovia Kosów Lacki (Kosów Lacki),
8 marca – ŁKS Łochów (do ustalenia),
15 lub 16 marca – Watra Mrozy (do ustalenia).

Tęcza Stanisławów
1 lutego – Płomień Dębe Wielkie (Józefów),
8 lutego – Naprzód Skórzec (Józefów),
15 lutego – Józefovia Józefów (Józefów),
22 lutego – Watra Mrozy (Józefów),
1 marca – Jutrzenka Cegłów (Cegłów),
8 marca – Victoria Kałuszyn (Józefów),
15 marca – rywal do ustalenia,
22 marca – Watra Mrozy (do ustalenia).

Wicher Sadowne
1 lub 2 lutego – Korona Jadów (do ustalenia),
8 lub 9 lutego – Miedzanka Miedzna (do ustalenia),
16 lutego – WKS Rząśnik (Legionowo),
22 lub 23 lutego – LZS Starawieś (do ustalenia),
1 marca – Liwia Liw juniorzy (do ustalenia),
8 lub 9 marca – Kosovia Kosów Lacki (do ustalenia),
16 marca – LKS Ostrówek (do ustalenia),
22 lub 23 marca – Liwia Łochów (do ustalenia).

Klasa B (Siedlce)

LZS Starawieś
15 lub 16 lutego – Tajfun Jartypory (Starawieś),
22 lub 23 lutego – Wicher Sadowne (do ustalenia),
1 i 9 marca – rywale do ustalenia,
15 lub 16 marca – Błękitni Stoczek (do ustalenia),
22 lub 23 marca – Liwia Łochów (do ustalenia),
29 marca – Liwia Liw juniorzy (do ustalenia).

Kolektyw Oleśnica
9 lutego – Naprzód Skórzec juniorzy (do ustalenia)
15 lub 16 lutego – Grodzisk Krzymosze (do ustalenia),
23 lutego – Wilga Miastków (Sobolew),
1 lub 2 marca – Fenix Siennica (do ustalenia),
8 lub 9 marca – Mazovia Mińsk Mazowiecki (do ustalenia),
15 lub 16 marca – Jutrzenka Cegłów (do ustalenia).

Kosovia Kosów Lacki
2 lutego – turniej halowy w Kosowie Lackim,
23 lutego – Miedzanka Miedzna (do ustalenia),
2 marca – Tajfun Jartypory (do ustalenia),
8 marca – Wicher Sadowne (do ustalenia),
23 marca – COKiS Ciechanowiec (do ustalenia).

Legion Grębków
2 lutego – turniej halowy w Kosowie Lackim,
16 lutego – Victoria Kałuszyn (Kałuszyn),
23 lutego – Świt Barcząca,
Terminy marcowe – w fazie ustalania.

Polonez Mordy
2 i 24 marca – rywale do ustalenia,
9 marca – Orzeł Łosice (do ustalenia),
16 marca – Grodzisk Krzymosze (do ustalenia).

ULKS Gołąbek
8 lutego – Victoria Kałuszyn (Siedlce),
16 lutego – Miedzanka Miedzna (do ustalenia),
2 marca – Victoria Kałuszyn (Siedlce),
15 marca – Mazovia Mińsk Mazowiecki (do ustalenia),
5 kwietnia – Liwia Liw juniorzy (do ustalenia),
Termin nieustalony – Naprzód Skórzec (do ustalenia).

Zryw II Sobolew
25 stycznia – Zryw Sobolew (Sobolew),
2 lutego – KS Puznówka (Sobolew),
8 lutego – Amur Wilga (Sobolew),
15 lutego – TOP 54 Biała Podlaska juniorzy (Sobolew),
22 lutego – KS Puznówka (Sobolew),
2 marca – LKS Milanów (Sobolew),
5 marca – Amur Wilga (Sobolew),
9 marca – GLKS Stanin (Sobolew),
15 marca – Wisła Maciejowice (Sobolew).

 

Jeżeli masz informacje o sparingach klubu od siedleckiej okręgówki do klasy B to zachęcamy do wysyłania na maila sportsiedlce@o2.pl. Na tego samego maila można także wysyłać wszelkie dodatkowe informacje lub nowe ustalenia odnośnie podanych powyżej terminów.