sobota, 4 lutego 2023r.

Piłka nożna: Transfery – zima 2014

Legenda – kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym „przymiarki”. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Ostatnia aktualizacja: 21.06.14, 23:05

Transfery – lato 2013


 

II liga wschodnia

Pogoń Siedlce

MKP Pogoń Siedlce

Przychodzą: Piotr Antoszczuk (B – Victoria Kałuszyn), Adam Chojecki (P – rezerwy), Patryk Ciulak (P – juniorzy), Kamil Dmowski (P – rezerwy), Piotr Kosiorowski (P – Sandecja Nowy Sącz), Sebastian Krawczyk (O – juniorzy), Jakub Więzik (N – Śląsk Wrocław), Wojciech Wocial (N – Victoria Sulejówek)

Odchodzą: Sylwester Buga (P – rezerwy), Adam Czerkas (N – Legionovia Legionowo), Mariusz Dzienis (P – Wissa Szczuczyn), Wiktor Lach (N – Broń Radom), Hubert Radzikowski (B – Victoria Kałuszyn), Mateusz Steć (O – rezerwy)


IV liga mazowiecka (gr. południowa)

Pogoń II Siedlce

MKP Pogoń II Siedlce

Przychodzą: Eryk Bednarski (B – Wektra Zbuczyn), Sylwester Buga (P – pierwsza drużyna), Jakub Ejsymont (P – brak klubu), Andrzej Ługowski (P – brak klubu)Mateusz Steć (O – pierwsza drużyna)

Odchodzą: Adam Chojecki (P – pierwsza drużyna), Michał Czarczyński (N – Victoria Kałuszyn), Kamil Dmowski (P – pierwsza drużyna), Mateusz Dmowski (O – ?), Przemysław Jakimiak (B – ?), Kamil Mamcarz (P – ), Daniel Miler (P – Orlęta Łuków), Mateusz Padysz (O – Olimpia Latowicz)Patryk Świniarski (P – Victoria Kałuszyn), Paweł Wasiluk (O – Naprzód Skórzec (juniorzy))

——————————————

Wilga Garwolin

GKS Wilga Garwolin

Przychodzą: Mariusz Dróżdż (P – brak klubu), Jacek Kajtowski (N – powrót po kontuzji), Jakub Makulec (B – rezerwy), Patryk Tkaczewski (B – juniorzy), Emil Wielgosz (O – Hutnik Warszawa)

Odchodzą: Daniel Bogusz (P – ?), Łukasz Mariak (B – Victoria Sulejówek), Bartłomiej Sitarek (P – Zryw Sobolew), Bartłomiej Szczęśniak (O – Orzeł Unin), Paweł Trojanek (O – Orzeł Unin)


IV liga mazowiecka (gr. północna)

Czarni Węgrów

MKS Czarni Węgrów

Przychodzą: Michał Chabiera (P – Miedzanka Miedzna), Michał Panufnik (O – Drukarz Warszawa (juniorzy)), Michał Piotrowski (O – brak klubu), Mateusz Ryczkowski (N – brak klubu), Bartłomiej Zenik (N – Błękitni Stoczek Węgrowski)

Odchodzą: Marcin Ardej (B – Błękitni Stoczek Węgrowski)

——————————————

Naprzód Skórzec

GLUKS Naprzód Skórzec

Przychodzą: Damian Bareja (O – juniorzy), Sebastian Czwujdak (O – powrót po kontuzji), Marcin Kozak (O – Zorza Sterdyń), Paweł Marchel (O – brak klubu), Emil Michalak (N – brak klubu), Adrian Myrcha (P – juniorzy), Arkadiusz Sulej (O – brak klubu), Piotr Wielgosz (N – ULKS Gołąbek)

Odchodzą: Wojciech Jajszczak (B – Olimpia Latowicz), Paweł Kiełczykowski (P – kontuzja), Łukasz Krasnodębski (P – juniorzy), Łukasz Pucyk (P – ?), Paweł Rucikowski (P – Kolektyw Oleśnica), Jakub Strojek (N – kontuzja), Maciej Strupiechowski (O – kontuzja), Dorian Zając (N – ?)


Liga okręgowa (gr. Siedlce)

Tygrys Huta Mińska

GKS Tygrys Huta Mińska

Przychodzą: Paweł Gęza (O – brak klubu), Mateusz Gromysz (N – Podlasie Biała Podlaska), Piotr Haber (P – GKP II Targówek), Krzysztof Mazek (P – KS Puznówka 1966), Jakub Ochnik (P – bez klubu), Andrzej Płachecki (B – ?), Kamil Walas (P – Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Odchodzą: Patryk Celej (O – Świt Barcząca), Marcin Wiącek (P – Świt Barcząca), Ireneusz Wocial (P – Świt Barcząca)

——————————————

Mazovia Mińsk Mazowiecki

MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki

Przychodzą: Michał Herman (O – Huragan Wołomin), Jacek Kosmalski (N – Polonia Warszawa), Łukasz Trzaskowski (P – Józefovia Józefów)

Odchodzą: Mateusz Powałka (P – Watra Mrozy), Robert Stelmach (P – ?), Kamil Walas (P – Tygrys Huta Mińska), Kamil Zawadka (B – Jutrzenka Cegłów)