Pokonali Odrę

Siedlecka Pogoń rozegrała dzisiaj swój ostatni sparing. Zamiast II-ligowego Energetyka ROW Rybnik przeciwnikiem siedlczan była III-ligowa Odra Opole. Biało-niebiescy wygrali 2:0 po bramkach Marcina Paczkowskiego i Dariusza Dadacza.

Praktycznie przez cały mecz przewagę miała drużyna prowadzona przez Piotra Szczechowicza. Pierwszego gola siedlczanie strzelili w 27 minucie, kiedy to do siatki rywala po strzale z dystansu trafił Marcin Paczkowski. Druga bramka padała po zmianie stron, w 69 minucie po strzale z rzutu wolnego Dariusza Dadacza. W meczu nie wystąpił Hubert Kosim, który narzeka na uraz kręgosłupa.

07.02.12, 17:00 – Opole

Sparing: Odra Opole – Pogoń Siedlce 0:2 (0:1)

Bramki: Marcin Paczkowski 27, Dariusz Dadacz 69

Odra: Chodanowicz – Krystian Kowalczyk, Bartosz Brzozowski, Maciej Michniewicz, Mazur – Mateusz Zaczyński, Tomasz Copik, Surowiak, Piotr Job – Tadeusz Tyc. W II połowie grali także: Alan Kantor, Dawid Szrutowski, Kacper Wdowik, Niemiec, Sebastian Deja, Krzysztof Meryk, Adam Setla

Pogoń: (I połowa) Jacek Kozaczyński junior – Dariusz Dadacz, Marek Lendzion, Grzegorz Krystosiak, Bartosz Mudent – Maciej Górecki, Chinonso Agu, Marcin Paczkowski, Adrian Dziubiński, Cezary Demianiuk – Dariusz Dziewulski. (II połowa) Paweł Nerek – Dariusz Dadacz, Marcin Rogoziński, Grzegorz Krystosiak, Marek Adamczyk – Tomasz Grochowski, Robert Kwiatkowski, Marcin Paczkowski, Mariusz Marczak, Damian Guzek– Dariusz Dziewulski. Grał także: zawodnik testowany

źródło: własne / Pogoń Siedlce / Odra Opole; foto: Maciej Sztajnert