Medalowa Bukowina

Kolejny dobry występ zanotowali zawodnicy MKS Pogoni Siedlce, tym razem sypnęło medalami w Bukowinie Tatrzańskiej podczas rozgrywanych w dniach 3-5 sierpnia Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w radioorientacji sportowej.

Rywalizacja kobiet w kategorii 144 MHz została zdominowana przez siedlczanki. Równych nie miała sobie Magdalena Dura, a tuż za nią uplasowała się jej klubowa koleżanka Agata Kulicka. Wśród mężczyzn sytuacja się powtórzyła. Laury dla Szymona Ławeckiego, za którym znalazł się Paweł Janiak. W kategorii 3,5 MHz dwójka Pogonistek powtórzyła wyczyn z poprzedniej kategorii i w identycznej kolejności zakończyły one rywalizację (1. Dura, 2. Kulicka). W zmaganiach mężczyzn trzecie miejsce zajął Radosław Bala.

źródło: własne; fot. Katarzyna Ławecka