ZalewCup 2012 – wyniki

   
Autor:
Dodano: 2012/08/14 17:45    views 3019

II edycja Pucharu w Pływaniu na Wodach Otwartych Zalew Cup 2012 dobiegła końca. Rywalizacja została przeprowadzana w 4 turniejach, pierwszy został rozegrany 10 czerwca, a ostatni 12 sierpnia.

Klasyfikacja generalna zawodów:

kat. dziewczęta do lat 12
100 metrów 
1. Natalia Kuć (Barakuda Mińsk Mazowiecki)
2. Julia Krasnodębska (Neptun Sokołów)
3. Monika Kinowska (UKS 8 Siedlce)

200 metrów
1. Natalia Kuć (Barakuda)
2. Julia Kranodębska (Neptun)
3. Aleksandra Radomińska (Barakuda)

kat. chłopcy do lat 12
100 metrów
1. Bartosz Dyńka (SP 4)
2. Kacper Nowak (Barakuda)
3. Jakub Oszal (UKS 8 Siedlce)

200 metrów
1. Kacper Nowak (Barakuda)
2. Dominik Kargol (Barakuda)
3. Bartosz Dyńka (SP 4)

kat. dziewczęta 13-16 lat
100 , 200, 400 i 1000 metrów
1.  Anna Michalska (Barakuda)
2. Natalia Piórkowska (Barakuda)
3. Alicja Misiołek (Barakuda)

kat. chłopcy 13-16 lat
100 metrów
1. Łukasz Perciński (Siedlce)
2. Mikołaj Komorek (Barakuda)
3. Arkadiusz Marczak (Barakuda)

200 metrów
1. Mikołaj Komorek (Barakuda)
2. Mateusz Sterczewski (Barakuda)
3. Arkadiusz Marczak (Barakuda)

400 i 1000 metrów
1. Mikołaj Komorek (Barakuda)
2. Arkadiusz Marczak (Barakuda)
3. Przemysław Polit (Barakuda)

kat. kobiety open
100 metrów
1. Anna Słupik (12tri.pl)
2. Ewa Skolimowska (II LO)
3. Małgorzata Bilbin

200 metrów
1. Małgorzata Bilbin
2. Olga Ziętek (WTT)
3. Ewa Skolimowska (II LO)

400 metrów
1. Ewa Skolimowska (II LO)
2. Magdalena Łazicka (12tri.pl)
3. Małgorzata Bilbin

1000 metrów
1. Anna Słupik (12tri.pl)
2. Małgorzata Bilbin
3. Olga Ziętek (WTT)

kat. mężczyźni open
100 metrów
1. Wiesław Bar (WTT)
2. Jakub Bielecki (WTT)
3. Robert Grabowski (Siedlce)

200 i 1000 metrów
1. Wiesław Bar (WTT)
2. Jakub Bielecki (WTT)
3. Paweł Janiak (Leniwce.pl)

400 metrów
1. Jakub Bielecki (WTT)
2. Jakub Matwiejczuk (Prus)
3. Paweł Zapałowski (leniwce.pl/WTT)

źródło: własne / leniwce.pl; foto: leniwce.pl






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 19 Paź 09:00 09:00
    XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy “Równych Szans”
  • sobota, 19 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • sobota, 19 Paź 14:00 14:00
    Ekstraliga: Budowlani Lublin – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 19 Paź 14:30 14:30
    III liga: Polonia Warszawa – Basket Siedlce
  • sobota, 19 Paź 16:00 16:00
    II liga: SMKK Siedlce – MUKS AZS Umed Łódź
  • sobota, 19 Paź 18:00 18:00
    I liga: Stal Nysa – KPS Siedlce
  • sobota, 19 Paź 19:00 19:00
    II liga: Ósemka Siedlce – Chemik Olsztyn
  • niedziela, 20 Paź 09:30 09:30
    Puchar Polski juniorów i juniorek
  • niedziela, 20 Paź 13:00 13:00
    II runda ogólnorozwojowego turnieju sportowego dla dzieci „Szukamy młodych talentów”
  • niedziela, 20 Paź 13:05 13:05
    II liga: Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna


Sponsorzy

Patronat medialny