Brak punktów

Drugi zespół Pogoni przegrał w meczu ligowym z Polonią Iłża 0:2. Siedlczanie spotkanie kończyli w dziewiątkę, po czerwonych kartkach dla Karola Budzikura i Damiana Rytla.

Podopieczni Andrzeja Cabaja do Iłży jechali, by zdobyć pierwsze punkty w lidze. Siedlczanie mimo wielu okazji w pierwszej połowie bramki nie zdobyli. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali m.in. Bartłomiej Dołubizna, Damian Rytel, Kacper Starek czy Tomasz Misiowski. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie, a dokładniej w 53 minucie był kluczowy moment meczu. Karol Budzikur został ukarany czerwoną kartkę za ostrą grę na przedpolu. Chwilę później kapitan rezerw Rytel chcąc wyjaśnić sytuację z arbitrem otrzymał drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartką i siedlczanie kończyli mecz w dziewięciu. Trener Cabaj był zmuszony wpuścić na boisko niedoświadczonego bramkarza z rocznika 1996 Mateusza Soszyńskiego. Gospodarze chwilę później zdobyli pierwszą bramkę, a na listę strzelców wpisał się Oskar Bawor. Wynik meczu w 90 minucie ustalił Paweł Lewandowski.

Następne ligowe spotkanie rezerwy rozegrają w środę 5 września o godzinie 17 w Siedlcach z Wulkanem Zakrzew.

01.09.12, 14:00 – Iłża

IV liga: Polonia Iłża – Pogoń II Siedlce 2:0

Bramki: Oskar Bawor 54, Paweł Lewandowski 90

Pogoń II: Karol Budzikur – Bartosz Mudent, Tomasz Lipiński, Marcin Paczkowski (46, Wiktor Lach), Hubert Łukanowski – Rafał Jędrzejczyk, (46, Cezary Demianiuk), Bartłomiej Dołubizna, Damian Rytel, Marek Adamczyk (60, Rafał Konasiuk) – Kacper Starek, Tomasz Misiowski (55, Mateusz Soszyński)

Żółta kartka: Damian Rytel

Czerwone kartki: Karol Budzikur 53 (za ostrą grę na przedpolu), Damian Rytel 54 (za drugą żółtą).

Sędzia: Jacek Bartkiewicz (Warszawa)