Remis z Nafciarzami

Podopieczni Piotra Szczechowicza zremisowali z Wisłą Płock 1:1. Bramkę dla Pogoni zdobył Krystian Wójcik.

W dzisiejszym spotkaniu siedlecka Pogoń zagrała w bardziej optymalnym składzie niż wczoraj z Legią. Testowani byli gracze, którzy już wcześniej pojawili się w siedleckim teamie. Prowadzenie w meczu objęła w 13 minucie Wisła po strzale Krzysztofa Janusa. Jeszcze przed przerwą w 32 minucie odpowiedziała Pogoń po bramce z rzutu karnego Krystiana Wójcika.

W Wiśle testowany był piłkarz Pogoni Siedlce – Michał Steć.

Następne spotkanie kontrolne siedlczanie rozegrają w najbliższą środę w Siedlcach z Orlętami Łuków.

02.02.13, 12:00 – Płock

Sparing: Wisła Płock – Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)

Bramki: Krzysztof Janus 13 – Krystian Wójcik 32 (k)

Wisła: Mateusz Struski (46 Seweryn Kiełpin) – Rafał Zembrowski, Paweł Magdoń (46 Mariusz  Śnieć), Marko Radić (70 Grzegorz Wawrzyński), Fabian Hiszpański (46 Daniel Mitura) – Łukasz Sekulski (75 Jacek Góralski), Jacek Góralski (46 Damian Adamczyk), Bartłomiej Sielewski (70 Krystian Pomorski), Krzysztof Janus (46 Michał Steć) – Filip Burkhardt (46 Tomasz Grudzień) – Janusz Dziedzic (46 Marcin Krzywicki)

Pogoń: Andrzej Olszewski – Rafał Augustyniak, Jacek Moryc, Marcin Nowak, Robert Kwiatkowski – Rafał Kosiec, Przemysław Rodak, Marcin Stromecki, Krystian Wójcik, Mariusz Dzienis – Paschal Ekwueme. W drugiej połowie grali także: Jacek Kozaczyński junior, Adrian Dziubiński, Patryk Kamiński, Rafał Jędrzejczyk, Kacper Starek, Bartłomiej Dołubizna, Chinonso Agu, Damian Guzek

źródło: własne / Wisła Płock; foto: Wisła Płock