Bez składu i ładu

Podopieczne Michała Strzałkowskiego przegrały drugi mecz w rozgrywkach. Tym razem musiały uznać wyższość Piastovii Piastów, która zwyciężyła 5:1.

Na mecz do Piastowa Pogoń wyjechała w 11-osobowym składzie.

Siedlczanki już w 21 minucie przegrywały 2:0. Przed przerwą kontaktowego gola zdobyła Olga Białkowska i wszystko wskazywało na to, że Pogoń będzie walczyła o chociażby punkt. Niestety, w drugiej połowie goście zmuszeni byli grać w dziesiątkę, ponieważ jedna z zawodniczek z Siedlec jest juniorką i może maksymalnie grać jedną połowę. Wykorzystały to gospodynie, które przez ostatni kwadrans strzeliły jeszcze trzy bramki i w konsekwencji odniosły pewne zwycięstwo.

Następny mecz piłkarki z naszego miasta rozegrają w Siedlcach z Wissą Szczuczyn.

31.08.13, 17:00 – Piastów

II liga: Piastovia Piastów – Pogoń Siedlce 5:1 (2:1)

Bramki: Renata Krupak Vrobel 7, Katarzyna Troszczyńska 21, Aleksandra Leśniewska 75, 79, Aleksandra Bordziakowska 80 – Olga Białkowska

Piastovia: Oliwia Bajno – Katarzyna Figat, Aneta Dąbrowska, Liljana Sidło, Iga Zbrzeźniak (71 Katarzyna Chmielewska) – Katarzyna Troszczyńska (82 Agnieszka Olszewska), Aleksandra Pląder (80 Angelika Zawistowska), Karolina Dunajewska (56 Agata Wieczorkowska), Aleksandra Leśniewska (88 Paulina Sobolewska), Aleksandra Bordziakowska – Renata Krupak Vrobel (86 Ewelina Niewiadomska)

Żółta kartka (Piastovia): Aneta Dąbrowska