Srogie lanie (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni Siedlce okazały się słabsze od III-ligowych Orląt Radzyń Podlaski. Siedlczanie przegrali w meczu kontrolnym 0:4.

Mecz był rozgrywany na źle przygotowanym boisku, które w większości było zalane wodą. Początek spotkania należał do gości, którzy już w 11 minucie wyszli na prowadzenie, a futbolówkę do siatki po błędzie Piotra Antoszczuka wpakował Paweł Pliszka. Dwie minuty później było już 0:2, a na listę strzelców wpisał się Piotr Zmorzyński, który strzałem w długi róg wykończył indywidualną akcję. W Pogoni dobrą okazję miał Damian Guzek. Boczny obrońca uderzył mocno z dystansu, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się golkiper Orląt. W 38 minucie jeden z zawodników gości zacentrował w pole karne, a tam niepilnowany Adrian Zarzecki skierował futbolówkę do siatki.

W drugiej połowie gra Pogoni wyglądała chaotycznie. Po godzinie gry Nico Luaces znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem, ale Argentyńczyk zmarnował tą okazję i uderzył obok bramki. Siedem minut przed końcem meczu skrzydłowy Orląt zagrał piłkę wzdłuż bramki, a nabiegający Michał Panufnik skierował futbolówkę do własnej bramki. Ostatecznie goście wygrali 4:0.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w środę 7 lutego o godzinie 19 z Orlętami Łuków.

31.01.15, 13:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Radzyń Podlaski 0:4 (0:3)

Bramki: Paweł Pliszka 11, Piotr Zmorzyński 13, Adrian Zarzecki 38, Michał Panufnik 83 (s)

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – 4. Adrian Zawadka (54, 3. Mateusz Steć; 72, 8. Mateusz Janusiewicz), 2. Dariusz Styczek, 16. Michał Panufnik, 13. Damian Guzek (40, 5. Tomasz Nieścieruk) – 15. Patryk Ciulak, 3. Mateusz Steć (46, 6. Michał Głuchowski), 18. Sebastian Krawczyk, 8. Mateusz Janusiewicz (71, 19. Łukasz Czarnocki), 10. Aron Majczyna – 7. Nico Luaces (60, 6. Rafał Konasiuk)

Sędzia: Paweł Księżopolski (Siedlce)