Kolejna wygrana rezerw (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni pokonały na wyjeździe Victorię Kałuszyn 2:1. Obie bramki dla Pogoni zdobył Piotr Krawczyk.

W pierwszej połowie więcej sytuacji strzeleckich mieli siedlczanie, lecz nie potrafili umieścić piłki w siatce. Dopiero w drugiej połowie, w 55 minucie biało-niebiescy przełamali strzelecką niemoc i Piotr Krawczyk po asyście Patryka Ciulaka zdobył prowadzenie. W końcówce spotkania gospodarze dążyli do wyrównania i się im to udało w 84 minucie. Artiom Makariewicz znalazł się na wprost bramki Piotra Antoszczuka i wyrównał stan meczu. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego walczyli jednak do końca i w 89 minucie padła zwycięska bramka. Rezerwowy Michał Mularczyk podał do Piotra Krawczyka, a ten strzelając z woleja dał Pogoni zwycięstwo.

Następne spotkanie Pogoniści zagrają w sobotę 10 października o 15:00 w Siedlcach z Feniksem Siennica.

03.10.15, 16:05 – Kałuszyn

Liga okręgowa: Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce 1:2 (0:0) Widzów: 100

Bramki: Artiom Makariewicz 84 – Piotr Krawczyk 55, 89

Victoria: 94. Maxim Każadub – 19. Hubert Ławecki, 8. Iwan Mołczanow (67, 14. Artiom Makariewicz), 10. Marcin Śledziewski, 13. Hubert Abramowski – 20. Igor Madziar, 6. Przemysław Gójski (67, 22. Jarosław Gózd), 23. Maciej Polemberski, 11. Michał Czarczyński, 9. Jakub Michalski – 4. Maciej Abramowski

Pogoń II: 1. Piotr Antoszczuk – 4. Dominik Krupa (46, 28. Paweł Dębała), 17. Piotr Ceranka, 15. Paweł Łydkowski (83, 18. Michał Mularczyk), 8. Bartosz Szostek – 95. Patryk Ciulak, 5. Sebastian Krawczyk, 7. Dominik Barciak, 77. Mateusz Wassilow – 9. Krystian Zbieć (58, 23. Mateusz Kalinowski), 20. Piotr Krawczyk

Żółte kartki: Hubert Abramowski 45, Marcin Śledziewski 72 – Paweł Dębała 52

Sędzia: Sebastian Lusawa (Siedlce)