Porażka Ósemki w Łodzi

Podopieczne Jarosława Plewińskiego poniosły kolejną porażkę na parkietach II ligi. Tym razem Ósemka nie ugrała choćby seta w rywalizacji z rezerwami ŁKS.

ŁKS przystąpił do meczu z siedlczankami bez wzmocnień z I ligi, a i tak okazał się lepszy. W pierwszym secie beniaminek z naszego miasta przez długi czas dotrzymywał kroku gospodyniom (9:9, 16:16), jednak w końcówce łodzianki były górą. Druga partia przebiegła w rytmie – ŁKS II uciekał, Ósemka goniła. Rezerwy w końcówce drugiej odsłony zachowały więcej zimnej krwi od rywalek. W ostatnim secie przewaga łodzianek nie podlegała dyskusji. Mecz zakończył się zwycięstwem ŁKS II bez strat własnych.

W następnej kolejce (7 listopada) Ósemka wyjedzie do Białegostoku, aby zmierzyć się z BAS.

24.10.15, 14:00 – Łódź
II liga: ŁKS II Łódź – Ósemka Siedlce 3:0 (25:20, 26:24, 25:15)
Ósemka: Julia Biardzka, Adrianna Czaplicka, Klaudia Gajowniczek, Ewa Grzelak, Martyna Krycka, Marta Orzyłowska i Eliza Roguska (libero) oraz Agnieszka Krzymowska, Marta Paprocka