Ósemka na półmetku

Ósemka Siedlce ma za sobą półmetek zmagań w debiutanckim sezonie w II lidze. Podopieczne Jarosława Plewińskiego w dziewięciu kolejkach odnotowały zwycięstwo i osiem porażek.

W ostatnich trzech kolejkach beniaminek z Siedlec ugrał zaledwie jednego seta. Ósemka na własnym parkiecie nie sprostała lubelskim akademiczkom, a także poniosła dwie porażki w stolicy.

W starciu z AZS AWF UKSW siedlczanki po wygranej 25:19 w premierowej partii liczyły na przełamanie, jednak kolejne sety upłynęły po znakiem zdecydowanej przewagi gospodyń.

W sobotę 5 grudnia rywalem Ósemki na własnym parkiecie będzie Mazovia Warszawa. Początek meczu o 16:00.

15.11.15, 15:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)
II liga: Ósemka Siedlce – AZS UMCS Lublin 0:3 (15:25, 22:25, 17:25)
Ósemka: Adrianna Czaplicka, Katarzyna Długosz, Klaudia Gajowniczek, Ewa Grzelak, Martyna Krycka, Agnieszka Krzymowska, Marta Orzyłowska, Marta Paprocka, Eliza Roguska (libero), Agnieszka Sadomska, Ewelina Wąsak

21.11.15, 16:00 – Warszawa
II liga: Sparta Warszawa – Ósemka Siedlce 3:0 (25:20, 25:18, 25:15)
Ósemka: Adrianna Czaplicka, Katarzyna Długosz, Klaudia Gajowniczek, Ewa Grzelak, Martyna Krycka, Agnieszka Krzymowska, Marta Orzyłowska, Marta Paprocka, Eliza Roguska (libero), Agnieszka Sadomska, Ewelina Wąsak

28.11.15, 18:00 – Warszawa
II liga: AZS AWF UKSW Warszawa – Ósemka Siedlce 3:1 (19:25, 25:15, 25:19, 25:17)
Ósemka: Adrianna Czaplicka, Katarzyna Długosz, Klaudia Gajowniczek, Ewa Grzelak, Martyna Krycka, Maja Orzyłowska, Marta Orzyłowska, Marta Paprocka, Eliza Roguska (libero), Agnieszka Sadomska, Jagoda Skolimowska