Dulnik i spółka dały lekcję (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2016/02/28 10:20    views 2749

Rezerwy MKK Siedlce otrzymały kolejną lekcję II-ligowego basketu. Tym razem w rolę surowego nauczyciela wcielił się SKK Polonia Warszawa.

Od pierwszej minuty przewaga Czarnych Koszul nie podlegała najmniejszej dyskusji. Stołeczne koszykarki już w pierwszej kwarcie pokazały, że o wyrównanym pojedynku nie może być mowy. Do przerwy stołeczne koszykarki prowadziły 57:18. W drugiej połowie gra MKK II nie uległa radykalnej poprawie. Najgorzej wypadła ostatnia kwarta przegrana we wstydliwym rozmiarze 4:43. Ostatecznie siedlczanki przegrały 28:112.

Najskuteczniejszą zawodniczką w szeregach Polonii była 47-letnia Katarzyna Dulnik (27 punktów), która niemal dekadę temu grała w Siedlcach.

W sobotę 5 marca o 14:00 rezerwy MKK zmierzą się w Warszawie z SKS 12.

27.02.16, 14:00 – Siedlce (hala I LO)
II liga: MKK II Siedlce – SKK Polonia Warszawa 28:112 (7:35, 11:22, 6:12, 4:43)
MKK II: 5. Natalia Domańska 6, 23. Dominika Paczóska 5, 14. Paulina Komar 4, 19. Angelika Strzałek 4, 7. Katarzyna Dębek 3, 15. Sara Kwiatkowska 2, 8. Zuzanna Wawrynkiewicz 2, 11. Izabela Cabaj 1, 9. Natalia Somla 1