Udany rewanż

Rezerwy Pogoni w wyjazdowym spotkaniu pokonały wicelidera rozgrywek – Orła Unin 3:1.

W mocnym składzie do Unina wybrał się zespół prowadzony przez Marcina Tomaszewskiego. Dwójkę wzmocniło siedmiu I-ligowych zawodników.

W pierwszej połowie siedlczanie nie pozwolili dojść do głosu zawodnikom z Unina. Już na początku meczu Daniel Dybiec z rzutu wolnego dał prowadzenie biało-niebieskim. Kilkanaście minut później było 2:0, a na listę strzelców wpisał się Dominik Barciak. Jeszcze przed przerwą dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał ponownie Daniel Dybiec i wydawało się, że może dojść do pogromu.

W drugiej połowie gospodarze mądrzej się bronili i nie dopuścili do straty gola. Siedlczanie z kolei kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Łukasza Wójcika, który dopuścił się groźnego faulu bez piłki. Chwilę potem padła bramka dla Orła. W polu karnym faulował Paweł Łydkowski, a gospodarze skutecznie wykorzystali jedenastkę.

LICZBA MECZU

85 – tyle bramek dotychczas zdobyły rezerwy w bieżącym sezonie.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 1 maja o 11:00 w Siedlcach z Tajfunem Jartypory.

24.04.16, 15:00 – Unin

Liga okręgowa: Orzeł Unin – Pogoń II Siedlce 1:3 (0:3)

Bramki dla Pogoni II: Daniel Dybiec 1, 38, Dominik Barciak 15

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 4. Sebastian Szcześniak, 14. Mateusz Żytko, 23. Piotr Ceranka (55, 15. Paweł Łydkowski), 16. Łukasz Wójcik – 13. Kamil Dmowski (65, 8. Bartosz Szostek), 7. Daniel Dybiec, 5. Sebastian Krawczyk, 9. Krzysztof Bodziony, 95. Patryk Ciulak – 18. Dominik Barciak

Żółta kartka dla Pogoni II: Piotr Ceranka

Czerwona kartka: Łukasz Wójcik 78 (Pogoń II za brutalny faul)

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)