=Centrum

Złota Rawa w team sprintach

Autor:
Dodano: 2017/03/23 15:41    views 888

Maciej Staręga i Paweł Klisz (UKS Rawa Siedlce) okazali się najszybszą sztafetą w sprincie stylem klasycznym w czasie mistrzostw Polski seniorów rozgrywanych w Szklarskiej Porębie.

W team sprincie każdy uczestnik musiał pokonać trzykrotnie dystans 1400 metrów stylem klasycznym. Pełna trasa liczyła więc 8400 metrów. Najszybsi okazali się zawodnicy siedleckiego UKS Rawa: Maciej Staręga i Paweł Klisz, których łączny czas to 22:01,3. Złoty duet obronił tytuł z zeszłego roku. Na szóstym miejscu został sklasyfikowany drugi zespół UKS Rawa. Daniel Iwanowski i Arkadiusz Posiadała stracili ponad dwie minuty do trzeciego miejsca. Trzeci team z Siedlec został sklasyfikowany na 11 pozycji.

ARMS

WYNIKI SENIORÓW – TEAM SPRINT

W rywalizacji seniorek UKS Rawa nie zdołał powalczyć o najwyższe lokaty. Trzy zespoły siedleckiego klubu zostały sklasyfikowane na miejscach: 8, 9 i 11.