Porażka w Otwocku przybliża Pogonistki do IV ligi (fotogaleria)

Porażka w Otwocku przybliża Pogonistki do IV ligi

Siedlecka Pogoń przegrała w ramach III ligi mazowieckiej w Otwocku z miejscowym Startem 1:4. Honorowego gola dla Pogonistek zdobyła Laura Barwińska.

Pierwsza bramka dla gospodyń padła w 23 minucie, a cztery minuty później było już 2:0. Kropelkę nadziei przed przerwą wlała Laura Barwińska strzelając kontaktowego gola. Niestety, zamiast pójść za ciosem siedlczanie w drugiej połowie straciły dwie bramki i przegrały 1:4.

Kolejny mecz podopieczne Michała Strzałkowskiego rozegrają w sobotę 20 maja o 11:00 na stadionie ARMS z sąsiadem w tabeli – Żbikiem Nasielsk.

13.05.17, 16:00 – Otwock

III liga: Start Otwock – Pogoń Siedlce 4:1 (2:1)

Bramki: Katarzyna Bogucka 23, 63, Agata Pęczek 27, 79 – Laura Barwińska 38

Start: 1. Anna Dymowska – 10. Katarzyna Bogucka, 15. Klaudia Ćwiek, 8. Angelika Krawczyk, 16. Aleksandra Leśniewska, 11. Agata Pęczek, 6. Thi Mai Pham, 9. Kinga Sitek, 18. Zuzanna Spychalska, 7. Patrycja Turowska, 2. Monika Woźniak

Pogoń: 73. Patrycja Gorzkowska – 6. Małgorzata Bareja (50, 14. Agata Pieńkowska), 13. Laura Barwińska, 4. Aleksandra Bochaj (75, 17. Anna Ulko), 10. Oliwia Dang, 3. Katarzyna Fit, 12. Julia Księżopolska, 16. Kamila Maciejak, 19. Magdalena Mędza, 7. Katarzyna Policińska (60, 24. Zuzanna Dąbrowska), 15. Eliza Rucińska

Żółte kartki: Aleksandra Leśniewska 37, Angelika Krawczyk 57 – Julia Księżopolska 70