Wyjazdowa porażka Pogoni II. Bez punktów z Ożarowa Mazowieckiego

W meczu 2 kolejki IV ligi mazowieckiej, północnej rezerwy Pogoni uległy Ożarowiance w Ożarowie Mazowieckim 0:3.

Do Ożarowa Mazowieckiego zawodnicy Marcina Tomaszewskiego wyruszyli wzmocnieni piłkarzami pierwszej drużyny, którzy nie zmieścili się w kadrze na I-ligowe spotkanie z Wigrami Suwałki.

Pierwsza połowa wyglądała dobrze w wykonaniu biało-niebieskich, ale brakowało skuteczności przy bramce przeciwnika. Gra posypała się w drugiej połowie. W 56 minucie po dośrodkowaniu w pole karne i celnym strzale gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Bartosza Kwiatkowskiego. Dwanaście minut wystarczyło na podwyższenie rezultatu. Wtedy sytuacji sam na sam z Przemysławem Frąckowiakiem nie zmarnował Krzysztof Pikus. Bramkarz Pogoni popisał się kilka minut później, kiedy to obronił rzut karny Kwiatkowskiego sprokurowany przez Pawła Łydkowskiego. Niestety, w 82 minucie Ożarowianka po raz trzeci trafiła do siatki Pogonistów po błędzie defensywy.

W Pogoni II zadebiutował Piotr Goś, pozyskany wczoraj z Podlasia Sokołów Podlaski.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 27 sierpnia o 19:00 w Siedlcach z KS Łomianki.

19.08.17, 17:00 – Ożarów Mazowiecki

IV liga: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 3:0 (0:0)

Bramki: Bartosz Kwiatkowski 56, Krzysztof Pikus 68, Tomasz Żebrowski 82

W 75 minucie Bartosz Kwiatkowski (Ożarowianka) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Frąckowiak obronił).

Ożarowianka: Mateusz Baj – Tomasz Żebrowski (86 Mateusz Kazimierczuk), Bartłomiej Pomarański (85 Kamil Pawlikowski), Stefan Trawiński, Dominik Trojanowski, Marcin Zawadzki (60 Krzysztof Pikus), Bartosz Kwiatkowski (80 Michał Wiweger), Rafał Kalbarczyk, Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński (75 Łukasz Jarnicki), Artur Dębiec

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 27. Jakub Szrek, 5. Sebastian Krawczyk, 23. Piotr Ceranka, 15. Paweł Łydkowski – 24. Damian Świerblewski, 18. Adrian Małachowski, 14. Kamil Dmowski (70, 98. Bartosz Karczmarek), 16. Piotr Krawczyk, 99. Dominik Barciak – 21. Paweł Marchel (55, 11. Piotr Goś)

Żółte kartki: Marcin Zawadzki 32 – Adrian Małachowski

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa)