ARMS
=Centrum

Kozienice, Olecko, Warszawa – wyniki naszych lekkoatletów

   
Autor:
Dodano: 2017/09/15 0:51    views 630

Przedstawiamy rezultaty siedleckich lekkoatletów z ostatnich dni. Jedni startowali w Kozienicach, inni w Olecku, a niektórzy w Warszawie.

Prezentujemy najlepsze wyniki lekkoatletów Pogoni Siedlce, Feniksa Siedlce i WLKS Siedlce-Nowe Iganie z ostatnich dni.

ARMS

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Kozienice, 3.09.2017

Chód na 5 km
1. Kacper Kosowski (WLKS)
2. Kornel Kużawski (WLKS)
3. Szymon Przestrzelski (WLKS)

Mistrzostwa Mazowsza U-16 – Kozienice, 3.09.2017

Skok wzwyż M U16
2. Bartosz Redzik (Feniks) 1.65
3. Karol Sękulski (WLKS) 1.50

300 metrów M U16
2. Krystian Mazur (Pogoń) 37.71

1000 metrów M U16
3. Rafał Furmaniak (Pogoń) 2:51.75

200 m ppł mężczyzn
2. Krystian Mazur (Pogoń) 27.34

Rzut oszczepem M (600) U16
1. Adam Donacki (Feniks) 39.14

1000 metrów K U16
2. Aleksandra Marczuk (Pogoń) 3:15.56

4 x 100 m
3. Pogoń Siedlce (Magdalena Dąbrowska, Martyna Kondrasiuk, Daria Skóra, Karolina Jastrzębska) 54.42


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Olecko, 9.09.2017

Skok w dal
3. Filip Bareja (WLKS) 5.55

Skok wzwyż
3. Izabela Kosieradzka (WLKS) 1.50

Skok wzwyż
3. Bartosz Redzik (Feniks) 1.60

Rzut oszczepem
3. Adam Donacki (Feniks) 40.07

200 m pł
1. Krystian Mazur (Pogoń) 27.01

1000 m
3. Rafał Furmaniak (Pogoń) 2:49.14

2000 m
3. Bartosz Żuk (Pogoń) 6:26.19

100 m
3. Karolina Jastrzębska (Pogoń) 13.10

4 x 100 m
2. Feniks Siedlce (Wiktor Chojnacki, Bartosz Redzik, Mateusz Pilarski, Michał Wyrębiak) 49.16

4 x 100 m
3. Pogoń Siedlce (Daria Skóra, Martyna Kondrasiuk, Magdalena Dąbrowska, Karolina Jastrzębska) 54.52

WYNIKI – Olecko


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Warszawa, 10.09.2017

Skok o tyczce młodzików
3. Adam Donacki (Feniks) 2.25

Warszawska Liga Lekkoatletyczna – Warszawa, 10.09.2017

Rzut oszczepem juniorek młodszych
1. Agata Styś (Feniks) 39.80

WYNIKI – Warszawa

 

źródło: własne / PZLA / WMOZLA; foto: cozadzien.pl





Co? Gdzie? Kiedy?

  • niedziela, 17 Gru 17:00
    BLK: Artego Bydgoszcz – PGE MKK Siedlce
  • niedziela, 17 Gru 17:00
    I liga: AZS Częstochowa – KPS Siedlce
  • środa, 20 Gru 18:00
    Siedlecka Liga Bowlingowa – 12 kolejka
  • sobota, 23 Gru 16:00
    I liga: SKK Siedlce – Siarka Tarnobrzeg
  • piątek, 5 Sty 18:00
    Zawody Smoczych Łodzi
  • sobota, 6 Sty 17:00
    BLK: Wisła Can-Pack Kraków – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 6 Sty 17:00
    I liga: SKK Siedlce – Pogoń Prudnik
  • sobota, 6 Sty 18:00
    II liga: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – Ósemka Siedlce
  • niedziela, 7 Sty 17:00
    I liga: KPS Siedlce – Ślepsk Suwałki
  • sobota, 13 Sty 16:00
    II liga: Ósemka Siedlce – MUKS Tomaszów Mazowiecki


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny